Małgorzata Kożuchowska na okładce książki. Tematyka? Wiara w Boga i cuda

Na początek małe wyjaśnienie - Kożuchowska nie jest autorka tej książki, ale aktywnie ją promuje. Można uznać, że podpisuje się pod jej treścią obiema rękoma.

Małgorzata Kożuchowska jest nie tylko aktorką. Swoją popularność wykorzystuje też w inny sposób -  prowadzi program o tematyce religijnej "My Wy Oni". Teraz do jej zajęć będzie można dopisać kolejne. Niedawno ukazała się książka "Miasto marzeń" autorstwa Elżbiety Ruman, a Kożuchowska obok autorki widnieje na jej okładce. Tematyka tej publikacji dotyczy wiary w Boga i cudów związanych z Janem Pawłem II i jest efektem współpracy z dziennikarką we wspomnianym programie.

Aktorka Małgorzata Kożuchowska i autorka książki, dziennikarka Elżbieta Ruman od 10 lat pracują razem w programie Redakcji Katolickiej TVP pt. "My Wy Oni". Pokazują setki niezwykłych, prawdziwych historii, w których miłość przeplata się z nienawiścią, umieranie z powrotem do życia, zbrodnia z przebaczeniem, a cuda i spełniające się najskrytsze marzenia pozwalają dotykać innej, niezwykłej rzeczywistości - czytamy na stronie wydawnictwa Ksiegarnia.bernardinum.com.pl.

Okładka książki 'Miasto Marzeń'Materiały prasowe

Dzięki jej lekturze będzie więc można przenieść się do Rzymu, Warszawy, Poznania, Brańszczyka i poznać historie osób, który życie odmieniło się właśnie dzięki wierze. Mimo że Kożuchowska nie jest autorką tej pracy, można uznać, że podpisuje się pod jej treścią obiema rękoma. Oprócz tego, że widnieje na okładce, cytat z jej wypowiedzi znalazł się też na stronie wydawnictwa.

Trzeba marzyć, bo to właśnie marzenia zmieniają świat - powiedziała Małgosia Kożuchowska rozpoczynając niezwykłe wydarzenie w jednym z rzymskich kościołów - czytamy na Ksiegarnia.bernardinum.com.pl.

Jak zapewnia wydawnictwo, książka wprowadza w świat "widziany oczyma Małgorzaty Kożuchowskiej i autorki książki". Aktorka uczestniczyła też w spotkaniu z okazji premiery książki, które odbyło się w kwietniu na Zamku Królewskim. Spodziewalibyście się, że zobaczycie Kożuchowską na okładce książki?

Vic