Kasia Sowińska pozuje z bratem bliźniakiem. "Cudnie! Namówisz go, żeby wpadł do Top Model?". Podzielamy zachwyty

Niewiele osób wie albo pamięta, że Kasia Sowińska ma brata. Bardzo przystojnego - dodajmy. Jeśli więc ten fakt umknął Waszej uwadze, prezenterka właśnie o tym przypomniała.

Kasia Sowińska dodała na swój Instagram wspólne selfie z bratem.

My Brother My Love - podpisała.

Tomasz Sowiński, Kasia SowińskaInstagram/com/kasiasowinskalosangeles

Fanki nie mogły się nachwalić jego urody, a wśród nich znalazła się też Zosia Ślotała. Padła nawet propozycja, by wystąpił w znanym programie.

Cudnie! Namówisz, żeby wpadł do naszego Top Modęl? Jury padnie - napisała jedna z internautek.

Choć znaleźliśmy też krytyczny komentarz.

Komentarze na profilu Kasi SowińskiejInstagram/com/kasiasowinskalosangeles

Jeśli zwróciliście uwagę na wyjątkowe podobieństwo pomiędzy nimi - macie rację - Tomasz Sowiński jest bowiem bratem bliźniakiem Kasi. Ma więc 34 lata, na "Top model" i rozpoczynanie kariery modela, jest już więc chyba nieco za późno, ale urody na pewno nie sposób mu odmówić. To nie pierwszy raz, gdy prezenterka pokazuje go światu. W listopadzie zeszłego roku również wrzuciła wspólne fotografie na Instagram. Brat zrobił jej wtedy niespodziankę - razem z Edytą Herbuś zabrali ją na koncert Kylie Minogue do Paryża.

Sowiński miał także swój debiut na salonach. Towarzyszył Sowińskiej na pokazie mody Vistuli i Wólczanki w 2007 roku. W 2014 roku pojawił się zaś u boku Edyty Herbuś na premierze teledysku Wojciecha Ezzata.

Vic