Amanda Seyfried zachwycała pięknymi włosami. Teraz pozuje w KRÓTKIEJ fryzurze. I wygląda jeszcze lepiej!

Amanda Seyfried znana jest z takich filmów jak "Wyścig z czasem" czy "Wciąż ją kocham". Długie blond włosy zawsze były jednym z jej największych atutów. Czyżby właśnie się ich pozbyła?
Amanda Seyfried na krótko Amanda Seyfried zachwycała pięknymi włosami Amanda Seyfried znana jest z takich filmów jak "Wyścig z czasem" czy "Wciąż ją kocham". Długie blond włosy zawsze były jednym z jej największych atutów. Czyżby właśnie się ich pozbyła? Na zdjęciu, które gwiazda "Wrednych dziewczyn" pokazała na swoim Instagramie widzimy aktorkę w krótkiej fryzurce. Dotąd Amanda była wierna długim, prostym włosom, ale przyznajemy, że i w takim cięciu prezentuje się świetnie. Fani także byli pod wrażeniem. A może to tylko peruka? Aktorka przebywa obecnie na planie nowego filmu, a zagraniczne media przypuszczają, że nie odważyłaby się na taką "rewolucję": 29-latka pokazała zdjęcie, które przedstawia "dramatyczną" zmianę i krótkie włosy - czytamy na "Daily Mail". - Nie napisała jednak ani słowa na temat tego czy to stała zmiana wyglądu czy tylko peruka, którą musi nosić dla nowej roli.

Na zdjęciu, które gwiazda "Wrednych dziewczyn" pokazała na swoim Instagramie widzimy aktorkę w krótkiej fryzurce. Dotąd Amanda była wierna długim, prostym włosom, ale przyznajemy, że i w takim cięciu prezentuje się świetnie:

Amanda SeyfriedInstagram.com/amandaseyfried

Fani także byli pod wrażeniem:

Amanda SeyfriedInstagram.com/amandaseyfried

A może to tylko peruka? Aktorka przebywa obecnie na planie nowego filmu, a zagraniczne media przypuszczają, że nie odważyłaby się na taką "rewolucję":

29-latka pokazała zdjęcie, które przedstawia "dramatyczną" zmianę i krótkie włosy - czytamy na "Daily Mail". - Nie napisała jednak ani słowa na temat tego czy to stała zmiana wyglądu czy tylko peruka, którą musi nosić dla nowej roli.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS