Natalia Siwiec na jednym ze swoich najseksowniejszych selfie. Fani zwrócili uwagę na coś innego: "Chudzina", "Liść sałaty na dzień chyba"

Natalia Siwiec faktycznie wygląda na tym zdjęciu jakby miała talię osy. Możliwe jednak, że to po prostu "zasługa" kąta, pod jakim zrobiono zdjęcie.

Natalia Siwiec pochwaliła się typowo wakacyjnym zdjęciem dokumentującym relaks nad wodą. Dla porządku informujemy, że te dwa mikroskopijnej wielkości kawałki materiału to bikini opinające seksowne ciało celebrytki.

??????#Wbarcelona #barcelona #sunbath #swimmingpool

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official? (@nataliasiwiec.official)

Fani docenili jej seksapil, jednak bardziej skupili się na szczupłości ciała.

Chudzina.
Nie wiem, jak ty to robisz, że aż taka chuda jesteś. Liść sałaty na dzień chyba - pisali.

Fakt, Natalia Siwiec imponuje szczupłą sylwetką, tutaj dodatkowo prezentując ciało obleczone wyłącznie w bardzo skąpe bikini. Swoją drogą, niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że pod tym względem zaniedbuje Instagram.

Czasami robię sobie na zapas [selfie - red.], bo cały czas musi się coś dziać na Instagramie. Najbardziej sprzedają się jednak zdjęcia seksowne. Ja takich bardzo dużo nie wrzucam, ale faktycznie jest tak, że takie się sprzedają, mają najwięcej lajków i komentarzy - mówiła wtedy.

To prawda, nie ma ich zbyt wiele. Kilka jednak znaleźliśmy.

<< NATALIA SIWIEC W BIKINI >>

Komentarze na profilu Natalii SiwiecScreen z Instagram.com/Natalia Siwiec

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS