Trybson wyznaje miłość Elizie. Szkoda, że nie mogła sama tego zobaczyć od razu, bo to najdziwniejsza laurka, jaką widzieliśmy

Kiedy ktoś ma posmarować Wam plecy, zawsze istnieje ryzyko, że zrobi jakiś żart. Trybson smarował plecy Elizie i... dokonał tam romantycznego wyznania.

W różnych miejscach można komuś wyznać miłość. Jedni robią to w kameralnej restauracji, inni o zachodzie słońca na plaży, a Trybson... na plecach swojej ukochanej.

Eliza Warsaw ShoreScreen z Instagram.com/elizka_wesolowska/

Możemy tylko oczami wyobraźni zobaczyć, jak powstawała ta wyjątkowa laurka. Trybson miał nasmarować plecy Elizie balsamem (zakładamy, że jest to balsam a nie np.... krem do opalania), ale romantyczna dusza artysty wzięła górę i powstało TO. Szkoda, że ukochana Trybsona nie mogła zobaczyć efektu od razu, musiała czuć, że to nie jest zwykły masaż. Ciekawe, czy spodziewała, co zobaczy na swoich plecach. Efekt objawił się dopiero na zdjęciu.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
Trybson wyznaje miłość Elizie. Szkoda, że nie mogła sama tego zobaczyć od razu, bo to najdziwniejsza laurka, jaką widzieliśmy
Zaloguj się
  • Gość: SlowPerson

    Oceniono 8 razy 8

    Trybicie to? bo ja nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX