Renata Kaczoruk ma nowy kolor włosów! "Taka zmiana na spontanie". Fani pod wrażeniem: Wow! Ja się nigdy nie odważyłam

Renata Kaczoruk raczej nie eksperymentuje z wyglądem. Ma włosy w odcieniu ciemnego blondu, zazwyczaj wybiera delikatny makijaż, nie jest też fanką przesadnego strojenia się. Ale jej nowy kolor włosów zdecydowanie przyciąga uwagę.
Renata Kaczoruk ma nowy kolor włosów "Taka zmiana na spontanie" Renata Kaczoruk raczej nie eksperymentuje z wyglądem. Ma włosy w odcieniu ciemnego blondu, zazwyczaj wybiera delikatny makijaż, nie jest też fanką przesadnego strojenia się. Ale jej nowy kolor włosów zdecydowanie przyciąga uwagę. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pochwaliła się na Instagramie nowym kolorem włosów. Spodziewaliście się delikatnej zmiany? Nic z tego. Zdecydowała się na ognisty, rudy odcień! Rudzielec is a state of mind - podpisała zdjęcie. - Taka zmiana na spontanie. Let's go rebel! I pokazała fotografię. Nie widać na niej co prawda, jak w rudych włosach prezentuje się cała twarz Renaty Kaczoruk, ale fanom zmiana przypadła do gustu.

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pochwaliła się na Instagramie nowym kolorem włosów. Spodziewaliście się delikatnej zmiany? Nic z tego. Zdecydowała się na ognisty, rudy odcień!

Rudzielec is a state of mind - podpisała zdjęcie. - Taka zmiana na spontanie. Let's go rebel!

I pokazała fotografię:

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

Nie widać na niej co prawda, jak w rudych włosach prezentuje się cała twarz Renaty Kaczoruk, ale fanom zmiana przypadła do gustu:

 

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

 

A jak Wam się podoba?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: