Blake Lively pokazała nietypowe zdjęcie męża. "Czy jest coś seksowniejszego od faceta na motorze?" Sama sobie odpowiedziała. Zaskakująco!

Aktorka nie pierwszy raz pokazuje na Instagramie swoje poczucie humoru. Wygląda na to, że zabawy z Photoshopem jeszcze się jej nie znudziły.
Mistrzyni Photoshopa Blake Lively pokazała nietypowe zdjęcie męża. Blake Lively nie pierwszy raz pokazuje na Instagramie swoje poczucie humoru. Wygląda na to, że zabawy z Photoshopem jeszcze się jej nie znudziły. Blake Lively nie pierwszy raz pokazuje na Instagramie swoje poczucie humoru. Wygląda na to, że zabawy z Photoshopem jeszcze się jej nie znudziły. W marcu tego roku aktorka i Ryan Reylnolds rozbawili sieć wymianą photoshopowych przeróbek z sobą w roli głównej. Pamiętacie odpowiedź małżeństwa na jeansowych Spears i Timberlake'a? Tym razem na Instagramie Lively pojawiła się odpowiedź na lata 90. Aktorka zamieściła kolejną przeróbkę - prezent od fana, na której widzimy ją i męża w przejażdżce na skuterze. Zabawniejszy od samego zdjęcia, jest podpis rozbawionej Blake. "Czy jest coś bardziej seksownego od mężczyzny na motorze? Właściwie to wszystko". W hashtagach dodała: "Dziękuje za przypomnienie, jak bardzo jestem szczęśliwa, że lata 90. są za nami". Zgadzacie się z Blake? Poprosimy o prawdziwe zdjęcie Ryana na motorze, to wtedy porozmawiamy.

W marcu tego roku Blake Lively i Ryan Reylnolds rozbawili sieć wymianą photoshopowych przeróbek z sobą w roli głównej. Pamiętacie odpowiedź małżeństwa na jeansowych Spears i Timberlake'a? Tym razem na Instagramie Lively pojawiła się odpowiedź na lata 90. Aktorka zamieściła kolejną przeróbkę - prezent od fana, na której widzimy ją i męża w przejażdżce na skuterze.

 

Ryan Raynolds, Blake Lively Instagram.com/blakelively

Zabawniejszy od samego zdjęcia, jest podpis rozbawionej Blake.

Czy jest coś bardziej seksownego od mężczyzny na motorze? Właściwie to wszystko.

W hashtagach dodała:

Dziękuje za przypomnienie, jak bardzo jestem szczęśliwa, że lata 90. są za nami.

Zgadzacie się z Blake? Poprosimy o prawdziwe zdjęcie Ryana na motorze, to wtedy porozmawiamy ;)

Zobacz też:

Anna Wendzikowska: Hollywood ma obsesję na punkcie młodości. Co na to Blake Lively? Ktoś tu się chyba chce usprawiedliwić

 

em


Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Skomentuj:
Blake Lively pokazała nietypowe zdjęcie męża. "Czy jest coś seksowniejszego od faceta na motorze?" Sama sobie odpowiedziała. Zaskakująco!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX