Kylie Jenner w szpilkach na plaży. To się musiało TAK skończyć

Te buty nie nadawały się na plażę. Kylie Jenner postanowiła jednak podjąć wyzwanie.

Tyga niewątpliwie był zadowolony, kiedy jego dziewczyna, Kylie Jenner, postanowiła towarzyszyć mu podczas pracy. W środę na plaży w Malibu Tyga brał udział w kręceniu wideoklipu do piosenki "Do It Again", którą wykonuje Pia Mia. Mniej powodów do zadowolenia miała zapewne Jenner, która przekonała się, że piasek i wysokie obcasy to kiepskie połączenie.

Choć spędzanie czasu ze swoją sympatią to czysta przyjemność, Kylie Jenner zapewne znacznie mniej była zachwycona perspektywą spacerowania po piasku w butach na obcasach - zauważył nie bez racji "Daily Mail".

Kylie Jenner mogłaby się zakopać w piasku, przewrócić, albo zrobić coś jeszcze gorszego, na szczęście nieoczekiwanie pojawił się rycerz. Nie, nie był to Tyga, rycerz nie był też na białym koniu, ale i tak dzielnie się sprawił. Był nim jeden z członków ekipy technicznej, który nie namyślając się wiele, chwycił 17-letnią Kylie na ręce i poniósł w stronę ukochanego.

<< KYLIE JENNER W RAMIONACH 'RYCERZA' >>

Noszenie młodej celebrytki na rękach spodobało się technikowi. Na jednym ze zdjęć widzimy bowiem, że nosi ją na rękach także na asfalcie, gdzie chodzenie w wysokich obcasach do niewygodnych już nie należy. Ciekawe, co na to Tyga!

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Kylie Jenner w szpilkach na plaży. To się musiało TAK skończyć
Zaloguj się
 • sayonaraa

  Oceniono 8 razy 6

  To od razu nie mogła zdjąć butów ?

 • Gość: Ewela

  Oceniono 1 raz 1

  No i bardzo dobrze się skończyło, chyba i ja założę szpilki na plażę, może ktoś mnie ponosi na rękach?:D Kylie wiedziała co robi ;D

 • luposlipafobia

  Oceniono 1 raz -1

  Ale meteczka na bucikach jest! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX