Agnieszka Chylińska schudła jeszcze bardziej. Nowe zdjęcia zaczynają niepokoić

Ta metamorfoza powinna zakończyć się już jakiś czas temu. Apelujemy, dosyć odchudzania!
Coraz chudsza Chylińska Agnieszka Chylińska schudła jeszcze bardziej. Agnieszka Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Miejmy nadzieję, że przestanie już się odchudzać, żeby nie przesadzić. Samo to, że Agnieszka Chylińska chodzi w sukienkach, szpilkach i odsłania brzuch jest dla nas zaskoczeniem. Ale to tego powoli zaczynamy się przyzwyczajać. Nowa fryzura, nowe ciuchy - wszystko super. Dochodzi do tej metamorfozy także nowa figura i zaczynają się schody. Bo Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Oceńcie sami. Piosenkarka w krótkiej czarnej sukience i szpilkach z motylkami pojawiła się na pierwszych castingach do nowej edycji "Mam Talent". Program startuje zapewne jesienią, a my mamy tylko nadzieję, że do tego czasu Chylińska "nie zniknie" całkiem. Seksowniej się ubiera i sporo schudła. Skąd te zmiany?

Samo to, że Agnieszka Chylińska chodzi w sukienkach, szpilkach i odsłania brzuch jest dla nas zaskoczeniem. Ale to tego powoli zaczynamy się przyzwyczajać. Nowa fryzura, nowe ciuchy - wszystko super. Dochodzi do tej metamorfozy także nowa figura i zaczynają się schody. Bo Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Oceńcie sami.

<< NOWE ZDJĘCIA CHYLIŃSKIEJ >>

Piosenkarka w krótkiej czarnej sukience i szpilkach z motylkami pojawiła się na pierwszych castingach do nowej edycji "Mam Talent". Program startuje zapewne jesienią, a my mamy tylko nadzieję, że do tego czasu Chylińska "nie zniknie" całkiem.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (36)
Agnieszka Chylińska schudła jeszcze bardziej. Nowe zdjęcia zaczynają niepokoić
Zaloguj się
 • Gość: koujjh

  Oceniono 23 razy 15

  szczerze? nie interesuje mnie wygląd piosenkarki, tylko jej śpiewanie.

 • szary212

  Oceniono 24 razy 14

  im dalej, tym gorzej z tymi tatuażami - nikt mnie nie przekona, że sina skóra jest ładna

 • Gość: muuuu

  Oceniono 21 razy 13

  Jakbym brała udział w takim durnym i szkodliwym dla dzieci programie jak Mali Giganci to też by tak chudła. Taka buntowniczka jak Aga gdzieś tam w środku czuje, że to w czym bierze udział do zwykły szajs więc być może, że to ją tak spala.

 • Gość: robcia

  Oceniono 20 razy 8

  Na buzi super, dół już trochę wychudzony. Koło 40-stki nadmierne wychudzenie nie wygląda dobrze, człowiek robi się żylasty ,ciało nie wygląda na jędrne tylko wyschnięte.Ona ma dobre proporcje i naprawdę jest zgrabna.

 • Gość: Bolek

  Oceniono 6 razy 4

  z systemu gaca odchudzanie i przegiela niestety pale !

 • Gość: ego

  Oceniono 6 razy 2

  ciekawe czy wytatuowane wzory się pomarszczyły. Dobrobyt stuka do czaszki.

 • pan.malowany

  Oceniono 8 razy 2

  Na mnie ona dziala wykrztusnie.

 • Gość: wiolonczela

  Oceniono 22 razy 2

  Niestety jak się za dużo chudnie to powinno niepokoić. (nowotwór działa podstępnie). Po drugie jeśli to efekt li tylko odchudzania to niestety Agnieszka nie wygląda dobrze - zwisają jej tzw. "pelikanki" a na to jest stanowczo za wcześnie. Zbyt chude ramiona nie wyglądają dobrze. Jest młoda a ręce i ramiona niestety nie. No i niestety te dziary zrobione za młodu będą z wiekiem wyglądać coraz gorzej. A tak ogólnie to jest ok.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 1 raz 1

  Na anorektyczkę to mi nie wygląda. Zgrabna figura. Ale te tatuaże! Ohyda! Jak można tak zeszpecić własną urodę oraz zniszczyć skórę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX