Agnieszka Chylińska schudła jeszcze bardziej. Nowe zdjęcia zaczynają niepokoić

Ta metamorfoza powinna zakończyć się już jakiś czas temu. Apelujemy, dosyć odchudzania!
Coraz chudsza Chylińska Agnieszka Chylińska schudła jeszcze bardziej. Agnieszka Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Miejmy nadzieję, że przestanie już się odchudzać, żeby nie przesadzić. Samo to, że Agnieszka Chylińska chodzi w sukienkach, szpilkach i odsłania brzuch jest dla nas zaskoczeniem. Ale to tego powoli zaczynamy się przyzwyczajać. Nowa fryzura, nowe ciuchy - wszystko super. Dochodzi do tej metamorfozy także nowa figura i zaczynają się schody. Bo Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Oceńcie sami. Piosenkarka w krótkiej czarnej sukience i szpilkach z motylkami pojawiła się na pierwszych castingach do nowej edycji "Mam Talent". Program startuje zapewne jesienią, a my mamy tylko nadzieję, że do tego czasu Chylińska "nie zniknie" całkiem. Seksowniej się ubiera i sporo schudła. Skąd te zmiany?

Samo to, że Agnieszka Chylińska chodzi w sukienkach, szpilkach i odsłania brzuch jest dla nas zaskoczeniem. Ale to tego powoli zaczynamy się przyzwyczajać. Nowa fryzura, nowe ciuchy - wszystko super. Dochodzi do tej metamorfozy także nowa figura i zaczynają się schody. Bo Chylińska schudła tak bardzo, że zaczyna wyglądać... niezdrowo? Oceńcie sami.

<< NOWE ZDJĘCIA CHYLIŃSKIEJ >>

Piosenkarka w krótkiej czarnej sukience i szpilkach z motylkami pojawiła się na pierwszych castingach do nowej edycji "Mam Talent". Program startuje zapewne jesienią, a my mamy tylko nadzieję, że do tego czasu Chylińska "nie zniknie" całkiem.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS