Paweł z "Warsaw Shore" ma nowy tatuaż. To napis w języku włoskim. Fanka znalazła błąd: Ma byka na ręku! On odpowiada

Że napisy w obcych językach trzeba tatuować z rozwagą przekonało się już wielu. Jeśli w napisie będzie błąd, najeść można się wstydu, a z wątpliwą ozdobą żyć do końca swych dni. Show-biznes pełen jest takich przypadków, a kolejnych nie brakuje.
Tatuaż z błędem? Paweł z "Warsaw Shore" ma nowy tatuaż. Fanka znalazła błąd. Paweł z "Warsaw Shore" pochwalił się nowym tatuażem. Według internautki jest w nim błąd. Paweł bronił swojego zdania i chyba mu się udało. Że napisy w obcych językach trzeba tatuować z rozwagą przekonało się już wielu. Jeśli w napisie będzie błąd, najeść można się wstydu, a z wątpliwą ozdobą żyć do końca swych dni. Show-biznes pełen jest takich przypadków, a kolejnych nie brakuje. Paweł z "Warsaw Shore" uwielbia podkreślać, że ma włoskie korzenie. Teraz, by zaznaczyć to jeszcze bardziej zrobił sobie na ręku tatuaż z językiem przebitym gwoździami i napisem po włosku: "Taci per primo, parla per ultimo". Jedna z fanek od razu wypatrzyła w tym zdaniu błąd. Paweł odpowiedział jednak, że to nie ona ma tu rację. I chyba rzeczywiście tak było, bo dziewczyna szybko usunęła swój komentarz. Pomijając błędy (czy są, czy nie), co sądzicie o tym tatuażu? Fajny?

Paweł z "Warsaw Shore" uwielbia podkreślać, że ma włoskie korzenie. Teraz, by zaznaczyć to jeszcze bardziej zrobił sobie na ręce tatuaż z językiem przebitym gwoździami i napisem po włosku: Taci per primo, parla per ultimo. Jedna z fanek od razu wypatrzyła w tym zdaniu błąd:

Paweł Cattaneo Instagram.com

Paweł odpowiedział jednak, że to nie ona ma tu rację. I chyba rzeczywiście tak było, bo dziewczyna szybko usunęła swój komentarz.

Paweł Cattaneo Instagram.com

Pomijając błędy (czy są, czy nie), co sądzicie o tym tatuażu? Fajny?

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS