Edyta Górniak na konferencji "The Voice of Poland". Miało być młodzieżowo? Chyba trochę ją poniosło. Oj, przekombinowała

Edyta Górniak lubi odejmować sobie lat ubiorem i słusznie zresztą, bo sylwetkę ma stworzoną do nowoczesnych stylizacji. Ale tym razem wszystkiego było za dużo.
Górniak młodzieżowa? Edyta Górniak na konferencji "The Voice of Poland". Edyta Górniak lubi odejmować sobie lat ubiorem i słusznie zresztą, bo sylwetkę ma stworzoną do nowoczesnych stylizacji. Ale tym razem wszystkiego było za dużo. Edyta Górniak lubi odejmować sobie lat ubiorem i słusznie zresztą, bo sylwetkę ma stworzoną do nowoczesnych stylizacji. Ale tym razem wszystkiego było za dużo. Znamy już oficjalny skład jurorski szóstej edycji "The Voice of Poland" i wiemy, że nie zabraknie w nim diwy polskiej sceny muzycznej, Edyty Górniak. Gwiazda na środową konferencję przyszła w niezobowiązującym, casualowym zestawie. Rozpięta oversizowa koszula khaki w militarnym stylu, pod spodem szary T-shirt Chicago Bulls (!), do tego opięta skórzane rurki, czarne szpilki i elegancka kopertówka. Taki eklektyzm mógł się sprawdzić, owszem, ale zawiódł fatalny wizaż. Fryzura sklejona lakierem, makijaż który sprawiał, że Górniak wyglądała jak lalka. Za dużo tu wszystkiego. To łączenie zakończyło się niestety porażką. W sumie jednak tragedii nie było. No i nie miała na sobie japonek oraz sukienki jak na plażę. A to już zawsze coś.

Znamy już oficjalny skład jurorski szóstej edycji "The Voice of Poland" i wiemy, że nie zabraknie w nim diwy polskiej sceny muzycznej, Edyty Górniak. Gwiazda na środową konferencję przyszła w niezobowiązującym, casualowym zestawie. Rozpięta oversizowa koszula khaki w militarnym stylu, pod spodem szary T-shirt Chicago Bulls (!), do tego opięta skórzane rurki, czarne szpilki i elegancka kopertówka. Taki eklektyzm mógł się sprawdzić, owszem, ale zawiódł fatalny wizaż. Fryzura sklejona lakierem, makijaż który sprawiał, że Górniak wyglądała jak lalka. Za dużo tu wszystkiego. To łączenie zakończyło się niestety porażką.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W sumie jednak tragedii nie było. No i nie miała na sobie japonek oraz sukienki jak na plażę. A to już zawsze coś. PRZYPOMINAMY...

 

Edyta GórniakKapif

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS