Patricia Kazadi odpowiada hejterom krytykującym jej prawdziwą fryzurę. Podpisujemy się pod każdym słowem

Od miesięcy, a może nawet i lat Patricia Kazadi nosiła peruki. Postanowiła z tym skończyć. Nowa fryzura podzieliła internautów. Piosenkarka odpowiada tym, którzy ją skrytykowali.
Patricia Kazadi odpowiada hejterom Nowa fryzura podzieliła internautów Jak Patricia Kazadi zareagowała, gdy usłyszała, że bez peruki "wygląda tragicznie i koszmarnie"? "Tak dobrze być w końcu sobą" - napisała na Instagramie. W finałowym odcinku "You Can Dance" Patricia Kazadi pokazała całej Polsce swoją nową, prawdziwą fryzurę. Peruki zostawiła w garderobie, a na scenę wkroczyła z krótko ostrzyżonymi blond włosami. Jedni zachwyceni, inni wręcz przeciwnie - internauci byli podzieleni w opinii. Jednak negatywne komentarze zawsze słychać "głośniej". Jak Kazadi zareagowała, gdy usłyszała, że "wygląda tragicznie i koszmarnie"? "Tak dobrze być w końcu sobą" - napisała na Instagramie. Dodała również hashtagi, w tym także wiele mówiące: Czuć się dobrze we własnej skórze, wolność, silniejsza niż kiedykolwiek. My dodamy od siebie tylko, że nowa fryzura gwiazdy może się podobać lub nie, ale najważniejsze jest to, by ona w końcu mogła poczuć się swobodnie i dobrze sama ze sobą. I wielkie brawa za odwagę, by w końcu zacząć do tego dążyć.

Patricia Kazadi w finałowym odcinku "You Can Dance" pokazała całej Polsce swoją nową, PRAWDZIWĄ fryzurę. Peruki zostawiła w garderobie, a na scenę wkroczyła z krótko ostrzyżonymi blond włosami. Jedni zachwyceni, inni wręcz przeciwnie - internauci byli podzieleni w opinii. Jednak negatywne komentarze zawsze słychać "głośniej". Jak Kazadi zareagowała, gdy usłyszała, że "wygląda tragicznie i koszmarnie"?

Tak dobrze być w końcu sobą - napisała na Instagramie.

Dodała również hashtagi, w tym także wiele mówiące:

Czuć się dobrze we własnej skórze, wolność, silniejsza niż kiedykolwiek

Patricia Kazadi Instagram.com

My dodamy od siebie tylko, że nowa fryzura gwiazdy może się podobać lub nie, ale najważniejsze jest to, by ona w końcu mogła poczuć się swobodnie i dobrze sama ze sobą. I wielkie brawa za odwagę, by w końcu zacząć do tego dążyć.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS