Anna Wendzikowska na"prywatnej lekcji makijażu". Z trudem ją poznaliśmy! Efekt zachwycający

Dziennikarka to kolejny przykład na to, jak bardzo makijaż może zmienić kobietę.
Anna Wendzikowska z nowym makijażem Dziennikarka to kolejny przykład na to, jak bardzo make up może zmienić kobietę Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z "prywatnej lekcji makijażu" z makijażystą gwiazd, Harrym J. Dziennikarka ma mocniej podkreślone oko. Zmiana jest korzystna. Anna Wendzikowska najczęściej stawia na klasyczny, kobiecy makijaż. Na czerwonym dywanie również raczej "nie szaleje". Wszystko wskazuje na to, że postanowiła jednak trochę poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na Instagramie pokazała zdjęcie z "prywatnej lekcji makijażu" z makijażystą gwiazd, Harrym J. Dziennikarka ma mocniej podkreślone oko - niby niewiele, ale zmiana jest bardzo duża. Naszym zdaniem taki make up to strzał w dziesiątkę. O mocnym makijażu często mówi się, że ma efekt postarzający. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie - dziennikarka prezentuje się świeżo i dziewczęco. A jak Wam się podoba?

Anna Wendzikowska najczęściej stawia na klasyczny, kobiecy makijaż. Na czerwonym dywanie również raczej "nie szaleje". Wszystko wskazuje na to, że postanowiła jednak trochę poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na Instagramie pokazała zdjęcie z "prywatnej lekcji makijażu" z makijażystą gwiazd, Harrym J. Dziennikarka ma mocniej podkreślone oko - niby niewiele, ale zmiana jest bardzo duża.

Anna Wendzikowska

Instagram.com/aniawendzikowska

Naszym zdaniem taki make up to strzał w dziesiątkę. O mocnym makijażu często mówi się, że ma efekt postarzający. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie - dziennikarka prezentuje się świeżo i dziewczęco. A jak Wam się podoba?

Zobacz też:

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS