Rihanna takiego chłopaka jeszcze nie miała. "W końcu nie olewa się gali dla byle kogo". To piłkarz Realu Madryt!

"Rihanna spotyka się z Karimem Benzemą!". News o romansie Barbadoski z gwiazdorem Realu Madryt zelektryzował zachodnie media. Sprawa wygląda na poważną.

Rihanna od czasu zerwania z Chrisem Brownem nie spotykała się dłużej z żadnym facetem. Co prawda, dużo plotkowało się o jej domniemanych romansach np. z Drake'iem czy Leonardo DiCaprio jednak przez żadną z tych znajomości Rihanna nie odpuściła ważnej show-biznesowej imprezy. A właśnie to zrobiła dla... Karima Benzemy, napastnika Realu Madryt. To jej nowy chłopak? Zagraniczne media nie mają złudzeń.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ICH RANDKI >>

Paparazzi wytropili parę na randce w kubańskiej restauracji Coppelia w Nowym Jorku. Do spotkania doszło tego samego wieczoru, gdy odbywała się gala CFDA, jedna z najważniejszych modowych imprez sezonu (w zeszłym roku jej kreacja zszokowała wszystkich, Rihanna była praktycznie NAGA).

Najwyraźniej zapomniała o Drake'u, zapomniała o DiCaprio, bo ma nowego faceta! W końcu gali CFDA nie olewa się dla byle kogo - pisze entuzjastycznie portal Thedishh.com.

Piosenkarka, jak wiadomo, jest ogromną miłośniczką mody i nie odmówiłaby sobie uczestnictwa w wydarzeniu takiej rangi, gdyby nie miała naprawdę ważnego powodu...

Rihanna wspiera Karima BenzemęScreen z Twitter.com/rihanna/Twotter.com/benzema

Rihanna już raz publicznie okazała swoją sympatię piłkarzowi, gdy w zeszłym roku wsparła go na Twitterze przy okazji Mistrzostw Świata w piłkę nożną. Byłby to pierwszy partner Rihanny nie związany bezpośrednio z show-biznesem.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS