Pamiętacie Jadzię i rezolutnych bliźniaków z "Dużych Dzieci"? 10 lat temu kochała je cała Polska. Wyrośli tak, że trudno ich poznać!

Trzy lata emisji programu "Duże Dzieci" uczyniły z Jadzi Nalepy oraz Macieja i Pawła Króli telewizyjne gwiazdy. 8 lat po zakończeniu produkcji popularnego programu opowiadają, jak zmieniło się ich życie i czy planują "dorosłą" karierę w telewizji.

"Duże Dzieci" widzów telewizyjnej dwójki bawiły w latach 2005-2008. Formuła prowadzonego przez Wojciecha Manna i Katarzynę Stoparczyk programu była prosta. Zaproszona do studia grupa dziecięcych "ekspertów" w wieku 6-9 lat, zagadywana przez Manna, wypowiadała się na przeróżne, często trudne tematy.

Status gwiazdy show szybko wywalczyła sobie rezolutna Jadzia z charakterystyczną burzą loków. Pola nie ustępowali jej Paweł i Maciej Królowie, jak na zawołanie sypiący celnymi ripostami i niekiedy złośliwymi uwagami. O tym, jak zmienili się uczestnicy programu i czym zajmowali się po zakończeniu emisji "Dużych Dzieci", mogliśmy przekonać się, kiedy cała trójka pojawiła się ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie".

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIŁY SIĘ "DUŻE DZIECI" >>

Występ w programie uczynił z Jadzi Nalepy prawdziwą osobowość telewizyjną. Dosłownie - w 2006 uhonorowano ją tym właśnie tytułem, a wyższość dziewczynki musiały uznać takie uznane twarze z TV jak Kuba Wojewódzki czy Tomasz Lis. Na "Dużych Dzieciach" jej kariera się nie skończyła. Wystąpiła gościnnie w "Jak Oni Śpiewają" i "Gwiezdnym Cyrku", zagrała w filmie Janusza Kamińskiego "Hania". Nowe propozycje wciąż napływały, ale mama Jadzi uznała w pewnym momencie, że chce uchronić dzieciństwo dziewczynki i nie rozwijać jej kariery w show-biznesie. Jadzia wróciła w rodzinne strony i skupiła się na nauce.

Jadzia Nalepa

Kapif

Dziś ma 16 lat i wkrótce zacznie naukę w liceum. Swojej przyszłości raczej nie wiąże z telewizją - jak zdradza, interesują ją nauki ścisłe, jej pasją jest architektura. Przygody z show-biznesem jednak nie żałuje.

Myślę, że występy w telewizji dały mi trochę pewności siebie, nauczyły nie bać się wyrażać swojego zdania - stwierdziła 16-letnia obecnie Jadzia.

Maciej i Paweł Królowie również wiele nauczyli się dzięki udziałowi w "Dużych Dzieciach". Nie wszystkie umiejętności okazały się przydatne.

W programie poznaliśmy takie wielkie pragnienie, że jeśli mamy coś do powiedzenia, bardzo chcemy to powiedzieć i to nam już zostało. W szkole czasami było ciężko wytrzymać siedząc i nic nie mówić - wspominali ze śmiechem w "Pytaniu na Śniadanie".

Ich kariera telewizyjna nie potoczyła się tak spektakularnie jak młodszej koleżanki z programu. Jeszcze w trakcie emisji "Dużych Dzieci", pojawili się w reklamie mleka, później zniknęli z TV. Obecnie mają po 19 lat, zdali maturę i przygotowują się do studiów. Jak zdradzają, najprawdopodobniej wybiorą dziennikarstwo. W przyszłości nie wykluczają przepowiadanej im już w programie kariery politycznej.

Bliźniacy z

Screen z Pytanienasniadanie.pl

Zapytani o popularność, dziś już nastolatkowie, przyznają, że wciąż są rozpoznawani na ulicy. Bliźniacy po głosie, Jadzia...

To przez te włosy! - podsumował Paweł Król w "Pytaniu na Śniadanie".

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS