Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a debiutuje na czerwonym dywanie. Wszyscy patrzyli tylko na śliczną 16-latkę

Dzieci największych hollywoodzkich gwiazd dorastają i szturmem podbijają salony. Lily-Rose Depp zrobiła to na imprezie Chanel, syn Jude'a Law na pokazie DKNY. Teraz swój debiut na gali CFDA miała 16-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a.

Ta galabyła jej pierwszą imprezą bez opieki rodziców. Maya Thurman-Hawke założyła suknię na tę okazję spektakularną suknię od Zaca Posena. Projektant był też jej towarzyszem podczas rozdania nagród stowarzyszenia CFDA (Council of Fashion Designers of America). Dziewczyna musiała zrobić na nim wrażenie, bo na Instagramie pokazał serię jej zdjęć. Przy jednym napisał, że to jego piękna partnerka na randkę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Córka duetu Thurman-Hawke dorosła i teraz gra już tylko solo. Nie spuszczajcie z niej oka! - doradza czytelnikom portal Fashionista.com.
Wypadła absolutnie naturalnie - zauważył serwis People.com.
Zostawiła rodziców w domu i sama przeszła po czerwonym dywanie - skomentował w "Daily Mail".

Brytyjski dziennik zwrócił uwagę, że Maya jest niezwykle podobna do swojej słynnej mamy. Aktorska para poznała się na planie filmu "Gattaca" i pobrała rok później (rozwiedli się w 2005 roku). Mają też 13-letniego syna Levona.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS