Victoria Beckham w szlafroku szykuje się na imprezę. "Czy mogę tak pójść na czerwony dywan?". Na szczęście zreflektowała się i założyła TO

Victoria Beckham była jedną z gwiazd na poniedziałkowej gali CFDA Fashion Awards. Co roku, na tej prestiżowej imprezie są przyznawane nagrody dla najlepszych projektantów. Wśród tegorocznych gości znalazła się żona Davida Beckhama w oryginalnej stylizacji.

Victoria Beckham udowadnia, że ma poczucie humoru i dystans do siebie. Okazją było przygotowanie do gali CFDA, którego nie zamierzała opuścić, od jakiegoś czasu bowiem była Spicetka próbuje się zmierzyć z niełatwą dziedziną projektowania ubrań. Problemem był jednak wybór stylizacji.

Czy mogę tak pójść na czerwony dywan? - zapytała pod wykonanym w szlafroku selfie.

Victoria Beckham, pozująca na ściance w szlafroku to byłoby wydarzenie, ale celebrytce raczej nie zależy na takim rozgłosie. Dlatego założyła to, co zwykle, czyli perfekcyjnie dopasowaną stylizację. I jak zwykle wyglądała jak milion perfekcyjnych dolarów.

<< TAK WYGLĄDAŁA BECKHAM NA IMPREZIE >>

Na samej imprezie Victoria zachwyciła czarną, lejącą się kreacją, do której dobrała złotą biżuterię. Na ściance pozowała razem z redaktorem amerykańskiego Vogue, Hamishem Bowlesem.

"Daily Mail", relacjonując wizytę Victorii Beckham na gali, przy okazji zwraca uwagę na zaangażowanie, z jakim Beckham podchodzi do projektowania.

Kiedy leżę w łóżku, myślę o kolejnej kolekcji. To trochę szalone, prawda? - pyta.

A potem jest jeszcze lepiej.

Idę do łóżka z Davidem Beckhamem i myślę o kreacjach.

Tak, to jest szalone.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS