Aleksandra Kwaśniewska "roztkliwiła się nad czasami, gdy miała stylówę na wianki". Co za fotki!

Z okazji Dnia Dziecka, gwiazdy chętnie umieszczały w sieci zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Także Aleksandrze Kwaśniewskiej zebrało się na wspominki i na Instagramie podzieliła się fotografiami sprzed lat.
Wspomnień czar "Roztkliwiła się nad czasami, gdy miała stylówę na wianki". Z okazji Dnia Dziecka gwiazdy chętnie umieszczały w sieci zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Aleksandrze Kwaśniewskiej też zebrało się na wspominki. Z okazji Dnia Dziecka gwiazdy chętnie umieszczały w sieci zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Także Aleksandrze Kwaśniewskiej zebrało się na wspominki i na Instagramie podzieliła się fotografiami sprzed lat. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich od jakiegoś czasu bardzo rzadko pojawia się na salonach. Wciąż jest jednak aktywna na swoich kontach w portalach społecznościowych. Ostatnio wrzuciła do sieci kilka zdjęć z dzieciństwa. Na starych fotografiach możemy zobaczyć małą dziewczynkę w objęciach matki, czy w uroczym wianku na głowie. Internauci od razu zauważyli, że 34-letnia dziś celebrytka od małego przypominała swojego tatę. Patrząc na zdjęcia Kwaśniewskiej z dzieciństwa odnosimy wrażenie, że jej twarz prawie się nie zmieniła. Prawda, że była uroczym dzieckiem?

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich od jakiegoś czasu bardzo rzadko pojawia się na salonach. Wciąż jest jednak aktywna na swoich kontach w portalach społecznościowych. Ostatnio wrzuciła do sieci kilka zdjęć z dzieciństwa. Na starych fotografiach możemy zobaczyć małą dziewczynkę w objęciach matki, czy w uroczym wianku na głowie.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Internauci od razu zauważyli, że 34-letnia dziś celebrytka od małego przypominała swojego tatę:

Komentarze z InstagramaInstagram.com/aleksandraleksandrowna

Patrząc na zdjęcia Kwaśniewskiej z dzieciństwa odnosimy wrażenie, że jej twarz prawie się nie zmieniła ;) Prawda, że była uroczym dzieckiem?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS