Caitlyn Jenner pobiła rekord Twittera. Jej przemianę komentuje nawet Obama. Co na to była żona sportowca? "Wiedziała o wszystkim od lat"

Gwiazdy i ważne postaci wysyłają słowa uznania, konto Caitlyn Jenner na Twitterze bije rekordy popularności, a na jaw wychodzą kolejne fakty z jej życia.
Pani Jenner Caitlyn Jenner pobiła rekord Twittera. Jej przemianę komentuje nawet Obama. Caitlyn Jenner, czyli we wcześniejszym wcieleniu Bruce Jenner, pokazała się odmieniona na okładce "Vanity Fair". Zdjęcia wykonała Annie Leibovitz. O tym, że Bruce Jenner zdecydował się przejść operację zmiany płci, wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Po ogłoszeniu separacji z Kris Jenner, paparazzi przyłapywali go z pomalowanymi paznokciami, widać było, że zapuszcza włosy czy poprawia kształt ust. Pełną zmianę pokazał na okładce "Vanity Fair". Piękne zdjęcia Caitlyn Jenner wykonała Annie Leibovitz, a w ciągu niecałych 24 godzin, były ojczym Kim Kardashian otrzymał tyle pochwał i słów uznania, że nikt nie ma wątpliwości - podbił(a) internet natychmiast. Caitlyn Jenner założyła już konto na Instagramie i Twitterze. Do tej pory największym "zwycięzcą" Twittera był Obama - w najkrótszym czasie zdobył milion followersów. Jednak Caitlyn szybko pobiła ten rekord. Liczba śledzących ją internautów to już prawie 2 miliony. "Kolejny rekord Jenner w wieku 65 lat?" - napisała. "Kto by pomyślał! Czuję się zaszczycona, że w 4 godziny udało mi się zdobyć aż milion followersów. Dziękuję Wam za wsparcie". Poprzedni rekord Caitlyn (jeszcze jako Bruce) pobiła w 1975 roku. Jenner startował wtedy w dziesięcioboju na igrzyskach panamerykańskich w Meksyku. Gratulacje Caitlyn złożył sam Barack Obama. Udostępnił jej wpis i wyraził swoje wsparcie: "Potrzeba odwagi, by podzielić się swoją historią" - napisał prezydent USA. Choć przemiana mistrza olimpijskiego w kobietę może być dla niektórych zaskakująca, jego najbliższa rodzina stanęła za nim murem. W ciągu kilku miesięcy dzieci przygotowały się na przemianę ojca, a była żona, Kris Jenner, prawdopodobnie wiedziała o jego tożsamości od dawna. Para rozwiodła się na początku 2015 roku, ale powodem miała nie być decyzja Bruce'a o poddaniu się operacji. Jak wyznał w wywiadzie dla "Vanity Fair", była żona źle go traktowała.

O tym, że Bruce Jenner zdecydował się przejść operację zmiany płci, wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Po ogłoszeniu separacji z Kris Jenner, paparazzi sfotografowali go z pomalowanymi paznokciami, widać było, że zapuszcza włosy czy poprawia kształt ust. Pełną zmianę pokazał na okładce "Vanity Fair". Piękne zdjęcia Caitlyn Jenner wykonała Annie Leibovitz, a w ciągu niecałych 24 godzin były ojczym Kim Kardashian otrzymał tyle pochwał i słów uznania, że nikt nie ma wątpliwości - podbił(a) internet natychmiast.

Caitlyn Jenner założyła już konto na Instagramie i Twitterze. Do tej pory największym "zwycięzcą" Twittera był Obama - w najkrótszym czasie zdobył milion followersów. Jednak Caitlyn szybko pobiła ten rekord. Liczba śledzących ją internautów to już prawie 2 miliony.

Caitlyn JennerTwitter.com/CaitlynJenner

Kolejny rekord Jennera w wieku 65 lat? - napisała. - Kto by pomyślał! Czuję się zaszczycona, że w 4 godziny udało mi się zdobyć aż milion followersów. Dziękuję Wam za wsparcie.

Poprzedni rekord Caitlyn (jeszcze jako Bruce) pobiła w 1975 roku. Jenner startował wtedy w dziesięcioboju na igrzyskach panamerykańskich w Meksyku.

Gratulacje Caitlyn złożył sam Barack Obama. Udostępnił jej wpis i wyraził swoje wsparcie:

Caitlyn Jenner, Barack ObamaTwitter.com/BarackObama

Potrzeba odwagi, by podzielić się swoją historią - napisał.

Choć przemiana mistrza olimpijskiego w kobietę może być dla niektórych zaskakująca, jego najbliższa rodzina stanęła za nim murem. W ciągu kilku miesięcy dzieci przygotowały się na przemianę ojca, a była żona, Kris Jenner, prawdopodobnie wiedziała o jego tożsamości od dawna. Para rozwiodła się na początku 2015 roku, ale powodem miała nie być decyzja Bruce'a o poddaniu się operacji. Jak wyznał w wywiadzie dla "Vanity Fair", była żona źle go traktowała.

Dlaczego chciałeś mieć żonę i dzieci, skoro już jako mały chłopiec chciałeś być dziewczyną? - mówiła Kris Jenner w odcinku show, w którym Bruce poinformował ją o swojej przemianie. - Dlaczego nie wyjaśniłeś mi tego wszystkiego wcześniej?
20% odpowiedzialności za rozpad tego małżeństwa ponosi moja płeć. Pozostałe 80% to sposób, w jaki Kris mnie traktowała - przyznał Bruce.

Kris Jenner i Bruce JennerPR Photos

Na łamach "Vanity Fair" Caitlyn wyznała, że wiele razy przebierała się w damskie ubrania w obecności byłej żony. Kris miała stworzyć specjalny "regulamin":

Mogłem zakładać kobiece rzeczy tylko wtedy, kiedy podróżowałem sam. Nie wolno mi też było robić tego w naszym domu - wyznała Jenner.

Tymczasem Kris zaprzecza, by kiedykolwiek widziała Caitlyn (jeszcze jako Bruce'a) w damskim przebraniu.

Kilka razy zauważyłam porozrzucane po domu fatałaszki, widziałam też walizkę z kobiecymi ubraniami, ale nigdy nie spotkałam Bruce'a w stroju kobiety - komentuje była żona w "Vanity Fair". - To nigdy nie była sprawa tożsamości płciowej, taki temat w ogóle się nie pojawiał. Sądziłam, że jest w takim momencie życia, że po prostu czasem ma ochotę się przebrać.

Kris Jenner, jako jedyna z najbliższej rodziny Caitlyn, nie skomentowała na Instagramie czy Twitterze okładki "Vanity Fair".

Mój anioł na ziemi #caitlyn - napisała najmłodsza córka, Kylie Jenner.
Bądź już wolny, piękny ptaku - skomentowała okładkę Kendall Jenner.
Caitlyn Jenner w "Vanity Fair"! Annie Leibovitz! Jak pięknie! - zachwycała się sławna pasierbica, Kim Kardashian. - Bądź szczęśliwa, bądź dumna, przeżyj życie na SWÓJ sposób.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS