Ewelina z "Warsaw Shore" ma pierwszą prawdziwą PRACĘ. Jaką? Nie jesteśmy specjalnie zaskoczeni

Występ w programie "Ekipa z Warszawy" otworzył uczestnikom drogę do błyskawicznej kariery. Ewelina postanowiła odciąć kupony od popularności i zainwestować w swój biznes.
Pierwsza praca Eweliny Ewelina z "Warsaw Shore" ma pierwszą prawdziwą pracę. Ewelina z "Warsaw Shore" postanowiła odciąć kupony od popularności i zainwestować w swój biznes. Została... stylistką rzęs. Występ w programie "Ekipa z Warszawy" otworzył uczestnikom drogę do błyskawicznej kariery. Ewelina postanowiła odciąć kupony od popularności i zainwestować w swój biznes. Ewelina z Warsaw Shore znana jest nie tylko z zamiłowania do picia alkoholu i imprezowania. Lubi też dbać o swój wygląd, od kilku miesięcy się odchudza, a szczuplejszą sylwetką chwali się na swoich kontach społecznościowych. Teraz przyszedł czas na pielęgnowanie hobby. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że lubi doczepiane rzęsy (co zresztą było widać gołym okiem). Teraz postanowiła na tym zarabiać. Swoją nową profesję ogłosiła na Facebooku: "Moja pierwsza praca. Stylistyka rzęs Ewelona do usług. Jak Wam się podoba moje pierwsze dzieło?" - spytała fanów. Internauci nie zawiedli i pochwalili dzieło "Ewelony": "Jak na pierwszy raz to super!", "Ładne! Nawet ładniejsze zrobiłaś, niż jak Ci robią", "Trochę nierówno, ale jak na pierwszy raz to jest dobrze" - komentowali. Trzymamy kciuki za rozwój kariery nowej stylistki.

Ewelina z Warsaw Shore znana jest nie tylko z zamiłowania do picia alkoholu i imprezowania. Lubi też dbać o swój wygląd, od kilku miesięcy się odchudza, a szczuplejszą sylwetką chwali się na swoich kontach społecznościowych. Teraz przyszedł czas na pielęgnowanie hobby. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że lubi doczepiane rzęsy (co zresztą było widać gołym okiem). Teraz postanowiła na tym zarabiać. Swoją nową profesję ogłosiła na Facebooku:

Moja pierwsza praca. Stylistyka rzęs Ewelona do usług. Jak Wam się podoba moje pierwsze dzieło? - pyta fanów.

Screen z Facebook.com Facebook.com/ewelinawarsawshoremtv

Internauci nie zawiedli i pochwalili dzieło "Ewelony":

Jak na pierwszy raz to super!
Ładne! Nawet ładniejsze zrobiłaś, niż jak Ci robią
Trochę nierówno, ale jak na pierwszy raz to jest dobrze - komentowali.

Trzymamy kciuki za rozwój kariery nowej stylistki.

 

 

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS