Patricia Kazadi bez peruki, turbanu i doczepek. Krótkie blond włosy jak u Amber Rose. Fani: Tragicznie, wygląda koszmarnie

Były już kolorowe peruki, warkoczyki, turbany, odważny makijaż i jeszcze odważniejsze stroje. Kazadi często eksperymentuje z wyglądem i nie boi się zmian. Tym razem zaprezentowała zupełnie nowy image.
Kazadi bez peruki. Fani: Tragicznie Krótkie blond włosy jak u Amber Rose Były już kolorowe peruki, warkoczyki, turbany, odważny makijaż i jeszcze odważniejsze stroje. Kazadi często eksperymentuje z wyglądem i nie boi się zmian. Tym razem zaprezentowała zupełnie nowy image. Patricia Kazadi wreszcie zrezygnowała z peruk i doczepianych włosów. W finale "You Can Dance" pokazała nową krótką, blond fryzurę. Na początku na głowie Kazadi mogliśmy zobaczyć turban, który "chwilowo" ukrył jej mocno skrócone włosy. Kolejne stylizacje z programu były równie odważne, co jej nowy wizerunek. Sama Patricia Kazadi przyznała, że właśnie przyszedł czas, żeby pokazać wszystkim jej nikomu jeszcze nieznaną, prawdziwą odsłonę. Na swoim Instagramie symbolicznie pożegnała się z perukami (którym nawet nadała imiona: Bożena, Żaneta i Krystyna) oraz zapowiedziała "nową siebie". Odważną zmianę doceniła Maffashion, która na swoim Facebooku wstawiła zdjęcie "nowej" Kazadi. Przy okazji skierowała też pytanie do fanów: Jak Wam się podoba w dzisiejszym wydaniu? Internauci zdecydowanie nie podzielali entuzjazmu blogerki. - Tragicznie - komentowali interanuci. Zgadzamy się z ostatnim komentarzem. Gdy patrzymy na przemianę Kazadi, przychodzi nam tylko jedno skojarzenie. Jej fryzura, styl ubierania się i figura przypominają Amber Rose, byłą dziewczynę Kanye Westa. A jak Wam się podoba jej metamorfoza?

Patricia Kazadi wreszcie zrezygnowała z peruk i doczepianych włosów. W finale "You Can Dance" pokazała nową krótką, blond fryzurę. Na początku na głowie Kazadi mogliśmy zobaczyć turban, który "chwilowo" ukrył jej mocno skrócone włosy. Kolejne stylizacje z programu były równie odważne, co jej nowy wizerunek.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z FINAŁU >>

Sama Patricia Kazadi przyznała, że właśnie przyszedł czas, żeby pokazać wszystkim jej nikomu jeszcze nieznaną, prawdziwą odsłonę. Na swoim Instagramie symbolicznie pożegnała się z perukami (którym nawet nadała imiona: Bożena, Żaneta i Krystyna) oraz zapowiedziała "nową siebie":

Patricia KazadiInstagram.com/__kazadi__

Odważną zmianę doceniła Maffashion, która na swoim Facebooku wstawiła zdjęcie "nowej" Kazadi. Przy okazji skierowała też pytanie do fanów:

Jak Wam się podoba w dzisiejszym wydaniu?

Internauci zdecydowanie nie podzielali entuzjazmu blogerki:

Komentarze z FacebookaFacebook.com/maffashion.official

Zgadzamy się z ostatnim komentarzem. Gdy patrzymy na przemianę Kazadi, przychodzi nam tylko jedno skojarzenie. Jej fryzura, styl ubierania się i figura przypominają Amber Rose, byłą dziewczynę Kanye Westa.

A jak Wam się podoba jej metamorfoza?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS