Bruce Jenner pierwszy raz jako kobieta. Pozuje na okładce "Vanity Fair". "Mówcie mi Caitlyn"

Przemianą ojczyma Kim Kardashian w kobietę amerykańskie media żyją od kilku miesięcy. Bruce, a właściwie Caitlyn Jenner, swoje nowe wcielenie pokazuje na okładce magazynu "Vanity Fair".
Bruce Jenner pierwszy raz jako kobieta Pozuje na okładce "Vanity Fair". "Mówcie mi Caitlyn" Przemianą ojczyma Kim Kardashian w kobietę amerykańskie media żyją od kilku miesięcy. Bruce, a właściwie Caitlyn Jenner, swoje nowe wcielenie pokazuje na okładce magazynu "Vanity Fair". Były olimpijczyk, teraz znany bardziej z występów w reality-show o życiu rodziny Kardashian, kobietą miał się poczuć już jako pięcioletni chłopiec. Swoją prawdziwą tożsamość skrywał przez lata, a spekulacje o planowej transformacji potwierdził dopiero pod koniec kwietnia tego roku. Kulisy przemiany 65-letniego celebryty mogą podejrzeć widzowie reality show "Z kamerą u Kardashianów". W jednym z ostatnich odcinków widzimy scenę, w której pasierbica Jennera, Kim, udziela mu stylizacyjnych porad, a ten zdradza, że zdarzyło mi się "pożyczyć" ubrania z jej szafy. Bruce jako kobieta jeszcze się jednak nie pokazywał. Do teraz. Celebryta jest gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Vanity Fair". Na zdjęciu, które wykonała słynna fotografka Annie Leibovitz, pozuje w białym body i z delikatnym makijażem na twarzy. - Mówcie mi Caitlyn - ogłasza na okładce. Na swojej stronie internetowej magazyn opublikował również wideo zza kulis sesji, która powstawała w posiadłości celebryty w Malibu. Jenner opowiada o problemach związanych z transformacją. Leżąc na łożu śmierci ze świadomością, że nigdy nie ujawniłem tego sekretu i nic w tej sprawie nie zrobiłem, pomyślałabym: Zmarnowałaś sobie życie. Z chwilą gdy ta okładka się ukaże, wreszcie będę wolna. Pierwszy raz plotki o planowanej transformacji Jenner potwierdził pod koniec kwietnia tego roku w wywiadzie dla stacji ABC. Przyznał wówczas, że hormony zaczął brać jeszcze w latach 80., tuż po swoim drugim rozwodzie. Już wtedy poddał się operacjom plastycznym, a kuracja chemiczna pozbawiła go włosów na twarzy i klatce piersiowej. Nie chciał zdradzić, czy planuje zabieg usunięcia penisa i jąder. - Jeżeli to się stanie, absolutnie nikt się o tym nie dowie - stwierdził. Bruce Jenner jest ojcem sześciorga dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Chrystie Jenner ma syna Burta i córkę Casey. Z drugą żoną, Lindą Thompson, ma dwóch synów: Brandona i Brody'ego, a z trzecią, Kris Jenner (po rozwodzie wróciła do nazwiska Kardashian), dwie córki: Kendall i Kylie. Jest też ojczymem czwórki dzieci Kris: Kourteney, Kim, Khloe i Roba Kardashianów.

Były olimpijczyk, teraz znany bardziej z występów w reality-show o życiu rodziny Kardashian, kobietą miał się poczuć już jako pięcioletni chłopiec. Swoją prawdziwą tożsamość skrywał przez lata, a spekulacje o planowej transformacji potwierdził dopiero pod koniec kwietnia tego roku. Kulisy przemiany 65-letniego celebryty mogą podejrzeć widzowie reality show "Z kamerą u Kardashianów".

W jednym z ostatnich odcinków widzimy scenę, w której pasierbica Jennera, Kim, udziela mu stylizacyjnych porad, a ten zdradza, że zdarzyło mi się "pożyczyć" ubrania z jej szafy. Bruce jako kobieta jeszcze się jednak nie pokazywał. Do teraz. Celebryta jest gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Vanity Fair". Na zdjęciu, które wykonała słynna fotografka Annie Leibovitz, pozuje w białym body i z delikatnym makijażem na twarzy.

Mówcie mi Caitlyn - ogłasza na okładce.

Bruce (Caitlyn) Jenner na okładce

Vanity Fair

Na swojej stronie internetowej magazyn opublikował również wideo zza kulis sesji, która powstawała w posiadłości celebryty w Malibu. Jenner opowiada o problemach związanych z transformacją.

Leżąc na łożu śmierci ze świadomością, że nigdy nie ujawniłem tego sekretu i nic w tej sprawie nie zrobiłem, pomyślałabym: Zmarnowałaś sobie życie. Z chwilą gdy ta okładka się ukaże, wreszcie będę wolna.

Pierwszy raz plotki o planowanej transformacji Jenner potwierdził pod koniec kwietnia tego roku w wywiadzie dla stacji ABC. Przyznał wówczas, że hormony zaczął brać jeszcze w latach 80., tuż po swoim drugim rozwodzie. Już wtedy poddał się operacjom plastycznym, a kuracja chemiczna pozbawiła go włosów na twarzy i klatce piersiowej. Nie chciał zdradzić, czy planuje zabieg usunięcia penisa i jąder.

Jeżeli to się stanie, absolutnie nikt się o tym nie dowie - stwierdził.

Bruce Jenner jest ojcem sześciorga dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Chrystie Jenner ma syna Burta i córkę Casey. Z drugą żoną, Lindą Thompson, ma dwóch synów: Brandona i Brody'ego, a z trzecią, Kris Jenner (po rozwodzie wróciła do nazwiska Kardashian), dwie córki: Kendall i Kylie. Jest też ojczymem czwórki dzieci Kris: Kourteney, Kim, Khloe i Roba Kardashianów.

Bruce Jenner z córkami

Screen z Instagram.com/khloekardashain

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (35)
Bruce Jenner pierwszy raz jako kobieta. Pozuje na okładce "Vanity Fair". "Mówcie mi Caitlyn"
Zaloguj się
 • Gość: encepence

  Oceniono 214 razy 146

  A ja JEJ życzę jak najlepiej. Nikogo tym nie krzywdzi. Jeśli dopiero teraz czuje się wolna i szczęśliwa niech tak będzie!

 • Gość: EY

  Oceniono 80 razy 64

  No to Kim ,może czuć się zagrożona .Trzeba przyznać ,chirurg plastyczny się postarał .

 • Gość: cece

  Oceniono 101 razy 53

  delikatnym makijażem? to chyba jakieś nieporozumienie, tona tapety i dwie tony fotoszopa

 • Anna Galesz

  Oceniono 81 razy 41

  prawy cycek sie odkleja; ja nie rozumiem, jak mozna 3 razy sie zenic i zrobic szescioro dzieciakow i czuc sie kobieta

 • Gość: gosc 2

  Oceniono 35 razy 29

  Lana Del Rey na starość :p

 • Gość: jamajka

  Oceniono 9 razy 7

  Jak w telezakupach "przed" i "po": przed - wykrzywiona twarz bez makijażu (zabrakło przeróbki na czarno-białe foto i wielki czerwony "X"), po - radość, młodość i piękno oczywiście.

 • Gość: Znick

  Oceniono 10 razy 6

  o rety! z każdego potwora można zrobić vanity fair...

 • Gość: joanna_can

  Oceniono 36 razy 6

  Ten "delikatny makijaz", zostal chyba nalozony na maske, a nie bezposrednio na skore. Zachowajcie jakis umiar, inaczej jestescie smieszni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX