Bruce Jenner pierwszy raz jako kobieta. Pozuje na okładce "Vanity Fair". "Mówcie mi Caitlyn"

Przemianą ojczyma Kim Kardashian w kobietę amerykańskie media żyją od kilku miesięcy. Bruce, a właściwie Caitlyn Jenner, swoje nowe wcielenie pokazuje na okładce magazynu "Vanity Fair".
Bruce Jenner pierwszy raz jako kobieta Pozuje na okładce "Vanity Fair". "Mówcie mi Caitlyn" Przemianą ojczyma Kim Kardashian w kobietę amerykańskie media żyją od kilku miesięcy. Bruce, a właściwie Caitlyn Jenner, swoje nowe wcielenie pokazuje na okładce magazynu "Vanity Fair". Były olimpijczyk, teraz znany bardziej z występów w reality-show o życiu rodziny Kardashian, kobietą miał się poczuć już jako pięcioletni chłopiec. Swoją prawdziwą tożsamość skrywał przez lata, a spekulacje o planowej transformacji potwierdził dopiero pod koniec kwietnia tego roku. Kulisy przemiany 65-letniego celebryty mogą podejrzeć widzowie reality show "Z kamerą u Kardashianów". W jednym z ostatnich odcinków widzimy scenę, w której pasierbica Jennera, Kim, udziela mu stylizacyjnych porad, a ten zdradza, że zdarzyło mi się "pożyczyć" ubrania z jej szafy. Bruce jako kobieta jeszcze się jednak nie pokazywał. Do teraz. Celebryta jest gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Vanity Fair". Na zdjęciu, które wykonała słynna fotografka Annie Leibovitz, pozuje w białym body i z delikatnym makijażem na twarzy. - Mówcie mi Caitlyn - ogłasza na okładce. Na swojej stronie internetowej magazyn opublikował również wideo zza kulis sesji, która powstawała w posiadłości celebryty w Malibu. Jenner opowiada o problemach związanych z transformacją. Leżąc na łożu śmierci ze świadomością, że nigdy nie ujawniłem tego sekretu i nic w tej sprawie nie zrobiłem, pomyślałabym: Zmarnowałaś sobie życie. Z chwilą gdy ta okładka się ukaże, wreszcie będę wolna. Pierwszy raz plotki o planowanej transformacji Jenner potwierdził pod koniec kwietnia tego roku w wywiadzie dla stacji ABC. Przyznał wówczas, że hormony zaczął brać jeszcze w latach 80., tuż po swoim drugim rozwodzie. Już wtedy poddał się operacjom plastycznym, a kuracja chemiczna pozbawiła go włosów na twarzy i klatce piersiowej. Nie chciał zdradzić, czy planuje zabieg usunięcia penisa i jąder. - Jeżeli to się stanie, absolutnie nikt się o tym nie dowie - stwierdził. Bruce Jenner jest ojcem sześciorga dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Chrystie Jenner ma syna Burta i córkę Casey. Z drugą żoną, Lindą Thompson, ma dwóch synów: Brandona i Brody'ego, a z trzecią, Kris Jenner (po rozwodzie wróciła do nazwiska Kardashian), dwie córki: Kendall i Kylie. Jest też ojczymem czwórki dzieci Kris: Kourteney, Kim, Khloe i Roba Kardashianów.

Były olimpijczyk, teraz znany bardziej z występów w reality-show o życiu rodziny Kardashian, kobietą miał się poczuć już jako pięcioletni chłopiec. Swoją prawdziwą tożsamość skrywał przez lata, a spekulacje o planowej transformacji potwierdził dopiero pod koniec kwietnia tego roku. Kulisy przemiany 65-letniego celebryty mogą podejrzeć widzowie reality show "Z kamerą u Kardashianów".

W jednym z ostatnich odcinków widzimy scenę, w której pasierbica Jennera, Kim, udziela mu stylizacyjnych porad, a ten zdradza, że zdarzyło mi się "pożyczyć" ubrania z jej szafy. Bruce jako kobieta jeszcze się jednak nie pokazywał. Do teraz. Celebryta jest gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Vanity Fair". Na zdjęciu, które wykonała słynna fotografka Annie Leibovitz, pozuje w białym body i z delikatnym makijażem na twarzy.

Mówcie mi Caitlyn - ogłasza na okładce.

Bruce (Caitlyn) Jenner na okładce

Vanity Fair

Na swojej stronie internetowej magazyn opublikował również wideo zza kulis sesji, która powstawała w posiadłości celebryty w Malibu. Jenner opowiada o problemach związanych z transformacją.

Leżąc na łożu śmierci ze świadomością, że nigdy nie ujawniłem tego sekretu i nic w tej sprawie nie zrobiłem, pomyślałabym: Zmarnowałaś sobie życie. Z chwilą gdy ta okładka się ukaże, wreszcie będę wolna.

Pierwszy raz plotki o planowanej transformacji Jenner potwierdził pod koniec kwietnia tego roku w wywiadzie dla stacji ABC. Przyznał wówczas, że hormony zaczął brać jeszcze w latach 80., tuż po swoim drugim rozwodzie. Już wtedy poddał się operacjom plastycznym, a kuracja chemiczna pozbawiła go włosów na twarzy i klatce piersiowej. Nie chciał zdradzić, czy planuje zabieg usunięcia penisa i jąder.

Jeżeli to się stanie, absolutnie nikt się o tym nie dowie - stwierdził.

Bruce Jenner jest ojcem sześciorga dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Chrystie Jenner ma syna Burta i córkę Casey. Z drugą żoną, Lindą Thompson, ma dwóch synów: Brandona i Brody'ego, a z trzecią, Kris Jenner (po rozwodzie wróciła do nazwiska Kardashian), dwie córki: Kendall i Kylie. Jest też ojczymem czwórki dzieci Kris: Kourteney, Kim, Khloe i Roba Kardashianów.

Bruce Jenner z córkami

Screen z Instagram.com/khloekardashain

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS