Marina kibicuje ukochanemu na meczu. Ale nie tylko ona trzyma kciuki. Nie zgadniecie, kto założył koszulkę Szczęsnego

Wygląda na to, że syn Davida Beckhama, Romeo, jest wielkim fanem polskiego bramkarza. Podczas, gdy Arsenal grał o zwycięstwo w Pucharze Anglii, Beckham wraz z rodziną i dziećmi kibicowali drużynie, w której gra Wojciech Szczęsny.
Syn Beckhama w koszulce Szczęsnego! Ale nie tylko ona trzyma kciuki. Nie zgadniecie, kto założył koszulkę Szczęsnego Wygląda na to, że syn Davida Beckhama, Romeo, jest wielkim fanem polskiego bramkarza. Podczas, gdy Arsenal grał o zwycięstwo w Pucharze Anglii, Beckham wraz z rodziną i dziećmi kibicowali drużynie, w której gra Wojciech Szczęsny. Trudno o lepsze wyróżnienie, gdy legenda światowej piłki nożnej zakłada swojemu synowi koszulkę z nazwiskiem polskiego bramkarza. Najwyraźniej tym faktem wzruszyła się także Marina Łuczenko (partnerka Szczęsnego) i na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie Beckhama z trybun, na którym zarówno on, jak i jego syn kibicują Arsenalowi: "Repost from David Beckham. Romeo w koszulce Wojtka!" - podpisała zdjęcie. Najwyraźniej 12-letni Romeo przyniósł polskiemu piłkarzowi szczęście. Londyński klub ze Szczęsnym w bramce wygrał Puchar Anglii, a rękę bramkarza uścisnął sam książę William. Marina zdecydowanie ma powody do dumy!

Trudno o lepsze wyróżnienie, gdy legenda światowej piłki nożnej zakłada swojemu synowi koszulkę z nazwiskiem polskiego bramkarza. Najwyraźniej tym faktem wzruszyła się także Marina Łuczenko (partnerka Szczęsnego) i na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie Beckhama z trybun, na którym zarówno on, jak i jego syn kibicują Arsenalowi:

Screen z Instagram.comInstagram.com/marina_official

Repost from David Beckham. Romeo w koszulce Wojtka! - podpisała zdjęcie.

Najwyraźniej 12-letni Romeo przyniósł polskiemu piłkarzowi szczęście. Londyński klub ze Szczęsnym w bramce wygrał Puchar Anglii, a rękę bramkarza uścisnął sam książę William. Marina zdecydowanie ma powody do dumy!

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS