Paulina Krupińska pojechała do Sopotu z Karpielem-Bułecką. Na ściance nie pozowała, ale jest Instagram. To ich PIERWSZE takie zdjęcie

Paulina Krupińska bardzo dba o swoją prywatność, a wspólne zdjęcia jej i Sebastiana Karpiela-Bułecki to prawdziwa rzadkość. Miss pokazuje dokładnie tyle, ile chce, ale nam to wystarcza. Para poszła jednak o krok dalej.
Krupińska w Sopocie z Karpielem-Bułecką Na ściance nie pozowała, ale jest Instagram. To ich PIERWSZE takie zdjęcie Paulina Krupińska bardzo dba o swoją prywatność, a wspólne zdjęcia jej i Sebastiana Karpiela-Bułecki to prawdziwa rzadkość. Miss pokazuje dokładnie tyle, ile chce, ale nam to wystarcza. Para poszła jednak o krok dalej. Sebastian Karpiel-Bułecka razem z zespołem Zakopower występował podczas sopockiego SuperHit Festiwalu. Na scenie dołączyła do niego Kayah, a poza sceną czekała na niego spodziewająca się dziecka ukochana. Skąd o tym wiemy? Krupińska nie pozowała na ściance, ale na Instagramie pokazała zdjęcia z plaży. To nie wszystko. Na facebookowym profilu akcji "Misie dla Misi" zobaczyć możemy pierwsze selfie, na którym para pozuje razem. "Piękny dzień. Miłego dla wszystkich!" - napisała Paulina pod zdjęciem, na którym pozuje sama i dodała tagi. - 3city, polishsea, niceday. Para nigdy nie potwierdziła tego, że spodziewa się dziecka. Jednak w rozmowie z Afterparty.pl Sebastian Karpiel-Bułecka zdradził nieco na temat wyprawki: "Nie będę się rozwodził, bo to czy ona jest gotowa, czy też jej nie ma, jest moją prywatną sprawą. Jestem bardzo szczęśliwy i oby to trwało do końca moich dni". Paulina Krupińska przyznała kiedyś, że w sprawach damsko-męskich jest dość staroświecka. Woli, kiedy to mężczyzna robi pierwszy krok.

Sebastian Karpiel-Bułecka razem z zespołem Zakopower występował podczas sopockiego SuperHit Festiwalu. Na scenie dołączyła do niego Kayah, a poza sceną czekała na niego spodziewająca się dziecka ukochana. Skąd o tym wiemy? Krupińska nie pozowała na ściance, ale na Instagramie pokazała zdjęcia z plaży. To nie wszystko. Na facebookowym profilu akcji "Misie dla Misi" zobaczyć możemy pierwsze selfie, na którym para pozuje razem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Piękny dzień. Miłego dla wszystkich! - napisała Paulina pod zdjęciem, na którym pozuje sama i dodała tagi. - 3city, polishsea, niceday.

Fani chwalili jej urodę. Niektórzy uznali, że skoro miss prezentuje się tak świetnie, oznacza, że spodziewa się syna:

Paulina Krupińska Instagram.com/pkrupinska

Para nigdy nie potwierdziła tego, że spodziewa się dziecka. Jednak w rozmowie z Afterparty.pl Sebastian Karpiel-Bułecka zdradził nieco na temat wyprawki:

Nie będę się rozwodził, bo to czy ona jest gotowa czy też jej nie ma, jest moją prywatną sprawą. Jestem bardzo szczęśliwy i oby to trwało do końca moich dni.

Paulina Krupińska przyznała kiedyś, że w sprawach damsko-męskich jest dość staroświecka. Woli, kiedy to mężczyzna robi pierwszy krok:

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS