Jennifer Aniston pokazała zdjęcia posiłków. Spodziewacie się sałaty i "magicznych" soków? Jest zdrowo, ale pysznie

Amerykańska aktorka niedawno została współwłaścicielką i twarzą marki Living Proof, która produkuje naturalne kosmetyki do włosów. Kilka dni temu przejęła konto marki na Instagramie. I pokazała kilka ciekawych zdjęć.
Jennifer Aniston je zdrowo, ale pysznie Aktorka podzieliła się z fanami swoją zdrową i kolorową dietą Amerykańska aktorka niedawno została współwłaścicielką i twarzą marki Living Proof, która produkuje naturalne kosmetyki do włosów. Kilka dni temu przejęła konto marki na Instagramie. I pokazała kilka ciekawych zdjęć. Jennifer Aniston należy do jednych z najpiękniejszych aktorek. W lutym skończyła 41 lat i wydaje się, że właśnie jest w życiowej formie. A to między innymi za sprawą zdrowej i kolorowej diety, którą postanowiła podzielić się z fanami. Jen, jako "rzeczniczka" marki pielęgnacyjnej, na kilka dni przejęła jej konto na Instagramie. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wyglądają posiłki aktorki. W tej diecie znajdziemy nie tylko dużo warzyw i owoców, ale również nabiał, ciemne pieczywo i świeże zioła. Tylko sami spójrzcie, takie śniadanie wygląda nie tylko zdrowo, ale i bardzo smacznie: A tak wygląda lunch Aniston. To sałatka, w której skład wchodzą: kasza, ogórki, pietruszka, mięta, czerwona cebula, ciecierzyca, ser feta i pistacje. Aby utrzymać formę, gwiazda nie tylko zdrowo się odżywia, ale stawia także na sport. Zbilansowana dieta i różnorodny trening to sekret jej młodego wyglądu. - Mam dużo swoich ulubionych treningów. Uwielbiam jazdę na rowerze, kocham jogę, a ostatnio chodzę też na siłownię. Różnorodność jest kluczem do sukcesu - powiedziała w wywiadzie dla "Women's Health".

Jennifer Aniston należy do jednych z najpiękniejszych aktorek. W lutym skończyła 46 lat i wydaje się, że właśnie jest w życiowej formie. A to między innymi za sprawą zdrowej i kolorowej diety, którą postanowiła podzielić się z fanami.

Jen, jako "rzeczniczka" marki pielęgnacyjnej, na kilka dni przejęła jej konto na Instagramie. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wyglądają posiłki aktorki. W tej diecie znajdziemy nie tylko dużo warzyw i owoców, ale również nabiał, ciemne pieczywo i świeże zioła. Tylko sami spójrzcie, takie śniadanie wygląda nie tylko zdrowo, ale i bardzo smacznie:

Screen z Instagram.comInstagram.com/livingproofinc

A tak wygląda lunch Aniston. To sałatka, w której skład wchodzą: kasza, ogórki, pietruszka, mięta, czerwona cebula, ciecierzyca, ser feta i pistacje.

Jennifer AnistonInstagram.com/livingproofinc

Aby utrzymać formę, gwiazda nie tylko zdrowo się odżywia, ale stawia także na sport. Zbilansowana dieta i różnorodny trening to sekret jej młodego wyglądu.

Mam dużo swoich ulubionych treningów. Uwielbiam jazdę na rowerze, kocham jogę, a ostatnio chodzę też na siłownię. Różnorodność jest kluczem do sukcesu - powiedziała w wywiadzie dla "Women's Health".

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS