Kim Kardashian jest w ciąży! Tymczasem internet już żartuje z TEJ jednej rzeczy

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się drugiego dziecka. Celebrytka ogłosiła to w programie "Z kamerą wśród Kardashianów". A internauci już doskonale wiedzą, jak dziecko pary powinno mieć na imię.
Kim Kardashian znów w ciąży! Internauci już doskonale wiedzą, jak dziecko pary powinno mieć na imię. Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się drugiego dziecka. Celebrytka ogłosiła to w programie "Z kamerą wśród Kardashianów". Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się drugiego dziecka. Celebrytka ogłosiła to w programie "Z kamerą wśród Kardashianów". A internauci już doskonale wiedzą, jak dziecko pary powinno mieć na imię. W niedzielę wieczorem w USA wyemitowano finał sezonu reality show "Z kamerą wśród Kardashianów". Po nim widzowie mogli obejrzeć zwiastun kolejnych odcinków programu. Widzimy tam Kim w czasie wizyty u lekarza, po której rozmawia z Khloe: "Właśnie dostałam wyniki badań krwi. Jestem w ciąży" - mówi siostrze. Pierwsze dziecko Kim i Kanye, córka North, przyszło na świat 15 czerwca 2013 roku. Para od dawna nie ukrywała, że stara się o rodzeństwo dla Nori. Jeszcze w maju Kim mówiła: - Staramy się. Staramy się każdego dnia. Nie możesz starać się bardziej, niż my to robimy. To powoli robi się wyczerpujące. Kanye zawsze mówi: "Staranie się o dziecko nr 2 nie jest tak zabawne, jak staranie się o dziecko nr 1". Po informacji o ciąży celebrytki internauci od razu zaczęli żartować z imienia drugiego dziecka pary. Nie widzą innej możliwości - skoro jest już North West, teraz musi być South. Albo nawet South East.

W niedzielę wieczorem w USA wyemitowano finał sezonu reality show "Z kamerą wśród Kardashianów". Po nim widzowie mogli obejrzeć zwiastun kolejnych odcinków programu. Widzimy tam Kim w czasie wizyty u lekarza, po której rozmawia z Khloe:

Właśnie dostałam wyniki badań krwi. Jestem w ciąży - mówi siostrze.

Pierwsze dziecko Kim i Kanye, córka North, przyszło na świat 15 czerwca 2013 roku. Para od dawna nie ukrywała, że stara się o rodzeństwo dla Nori. Jeszcze w maju Kim mówiła:

Staramy się. Staramy się każdego dnia. Nie możesz starać się bardziej, niż my to robimy. To powoli robi się wyczerpujące. Kanye zawsze mówi: "Staranie się o dziecko nr 2 nie jest tak zabawne, jak staranie się o dziecko nr 1".

Kanye West, North West, Kim KardashianBulls

Po newsie o ciąży celebrytki internauci od razu zaczęli żartować z imienia drugiego dziecka pary. Nie widzą innej możliwości - skoro jest już North West, teraz musi być South. Albo nawet South East.

Komentarze i imieniu drugiego dziecka Kim i KanyeTwitter.com

Abc