Polsat Superhit Festiwal. Kreacja Popielewicz odsłaniała tyle, że potrzebny był koc. Na szczęście Grzegorz Hyży czuwał

Agnieszka Popielewicz na festiwalu w Sopocie pokazała swoją bardzo kobiecą stronę. Prezenterce szyków nie pokrzyżowała nawet niska temperatura.
Hyży czuwał w Sopocie Kreacja Popielewicz odsłaniała tyle, że potrzebny był koc. Agnieszka Popielewicz na festiwalu w Sopocie pokazała swoją bardzo kobiecą stronę. Prezenterce szyków nie pokrzyżowała nawet niska temperatura. Agnieszka Popielewicz na festiwalu w Sopocie pokazała swoją bardzo kobiecą stronę. Prezenterce szyków nie pokrzyżowała nawet niska temperatura. Agnieszka Popielewicz wystąpiła w roli prowadzącej Sopot Superhit Festiwal. Na tę okazję przygotowała dwie kreacje - najpierw eksponowała nogi w obcisłej niebieskiej sukience, potem zdecydowała się odsłonić brzuch w modnym zestawie: rozkloszowanej spódnicy i krótkim topie. Musimy przyznać, że obydwa te wybory bardzo przypadły nam do gustu. Pojawił się tylko jeden problem - niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na szczęście prowadząca miała pod ręką koc i Grzegorza Hyżego, który czułym gestem opatulał swoją zmarzniętą dziewczynę. A jak Wam podobają się stylizacje Popielewicz? Naszym zdaniem prezenterka już dawno nie wyglądała tak dobrze.

Agnieszka Popielewicz wystąpiła w roli prowadzącej Sopot Superhit Festiwal. Na tę okazję przygotowała dwie kreacje - najpierw eksponowała nogi w obcisłej niebieskiej sukience, potem zdecydowała się odsłonić brzuch w modnym zestawie: rozkloszowanej spódnicy i krótkim topie. Musimy przyznać, że obydwa te wybory bardzo przypadły nam do gustu. Pojawił się tylko jeden problem - niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na szczęście prowadząca miała pod ręką koc i Grzegorza Hyżego, który czułym gestem opatulał swoją zmarzniętą dziewczynę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jak Wam podobają się stylizacje Popielewicz? Naszym zdaniem prezenterka już dawno nie wyglądała tak dobrze.

Przeplotki: Doda została zniesiona ze sceny przez Majdana, a Edyta Górniak płakała, bo... Dlatego warto oglądać festiwale w Sopocie

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS