Polsat Superhit Festiwal. Tatiana Okupnik męczyła się w za długiej sukni. Było warto! Jej pupa nigdy nie wyglądała tak kształtnie

Kreacja Tatiany Okupnik była o wiele za długa i piosenkarka miała przez to problem z chodzeniem. Ale spójrzcie tylko, jak wyglądała w niej jej pupa. Już rozumiemy, czemu się tak męczyła ;)
Tatiana Okupnik na Sopot Superhit Festiwal Gwiazda w zachwycającej kreacji Różowa suknia od Violi Piekut sprawiała Tatianie Okunik nie lada kłopoty. Trudno było się w nie poruszać, a tren ciągnący się po ziemi był najzwyczajniej w świecie... brudny. Któż jednak zwracałby uwagę na takie szczegóły? Gwiazda zawsze była zgrabna, a po "Tańcu z Gwiazdami" jej ciało stało się bardziej fit. Dowodów nie trzeba zbyt długo szukać. Popatrzcie tylko na jej pupę w tej kreacji - co za kształty! Okupnik była jedną z najlepiej gwiazd wieczoru. Zgodzicie się?

Różowa suknia od Violi Piekut sprawiała piosenkarce nie lada kłopoty. Trudno było się w nie poruszać, a tren cały czas ciągnący się po ziemi był najzwyczajniej w świecie... brudny. Któż jednak zwracałby uwagę na takie szczegóły? Tatiana Okupnik zawsze była zgrabna, a po "Tańcu z Gwiazdami" jej ciało stało się bardziej fit. Dowodów daleko szukać nie trzeba. Popatrzcie tylko na jej pośladki w tej kreacji! Lepiej (i ponętniej) wyglądać już by chyba nie mogły.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Okupnik zdecydowanie była najpiękniej wyglądającą gwiazdą wieczoru. Zgodzicie się?

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS