Beyonce jeszcze nigdy nie pokazała tylu zdjęć z córką. Wreszcie dobrze ją widać. "Tak słodka, że aż trudno to opisać słowami"

Beyonce i jej mąż wybrali się w podróż do Włoch i podzielili się z fanami wyjątkowymi rodzinnymi zdjęciami z ich 3,5-letnią córką.

Na swojej stronie internetowej Beyonce ma specjalne miejsce, na którym dzieli się z fanami urywkami ze swojego prywatnego życia. Tym razem trafiły tam wyjątkowe zdjęcia, do których pozuje z córką, Blue Ivy. Wokalistka wypoczywała we Włoszech, a w podróż wybrała się razem z mężem, Jay'em Z. Co czyni te fotki tak wyjątkowymi? Do tej pory Beyonce dość niechętnie pokazywała swoją córkę, a jeśli już takie fotki trafiały do sieci, Blue Ivy najczęściej pozowała do nich tyłem lub miała choć częściowo zasłoniętą twarz. Teraz wreszcie dobrze ją widać.

Blue Ivy jest tak słodka, że aż trudno to opisać słowami - zachwycił się Popsugar.com.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Inny portal z kolei radzi przygotować się na mocne doznania.

Uwaga - zobaczenie tych zdjęć z włoskich wakacji Beyonce z jej cudowną córką może grozić poważnymi przypadkami zazdrości - pisze Popsugar.com.

Widzimy więc, jak Beyonce bawi się ze swoją córką, czy jak jeżdżą razem na karuzeli w wesołym miasteczku. Państwo Carter we Włoszech gościli na ślubie milionera Noama Gottesmana i Bianki Duenas, ale jak widać mieli też czas na zwiedzanie. Przypomnijmy, że Blue Ivy przyszła na świat 7 stycznia 2012 roku.

Zobaczcie też "gangsterskie wideo", jakie jakiś czas temu Beyonce nagrała ze swoją córką.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS