Reni Jusis i TAKI dekolt?! Tego się nie spodziewaliśmy. I jeszcze prześwitująca bluzka i bardzo obcisłe spodnie

Reni Jusis raczej unika bywania na salonach. Po urodzeniu dwójki dzieci skupiła się na macierzyństwie. Wyjątek zrobiła na pokazie najnowszej kolekcji marki Solar. Wow! Dawno nie widzieliśmy jej w tak odważnym wydaniu.
Reni Jusis i TAKI dekolt?! Tego się nie spodziewaliśmy Reni Jusis rzadko bywa na salonach - po urodzeniu dwójki dzieci skupia się przede wszystkim na macierzyństwie. Czasem zdarzają się jej jednak wypady "na miasto". Ostatnio wybrała się na pokaz najnowszej kolekcji marki Solar. Dawno nie widzieliśmy jej w tak odważnym wydaniu. Wokalistka zazwyczaj stawia na dość bezpieczne stylizacje - na próżno szukać jej zdjęć w wydekoltowanych kreacjach. Jednak na czwartkowym pokazie zaprezentowała wyjątkowo seksowny look. Obcisłe jeansowe spodnie z ćwiekami zestawiła z krótką kurtką, pod którą mogliśmy zobaczyć siateczkowy top z bardzo głębokim dekoltem. Stylizację uzupełniły beżowe szpilki, "rockowa" fryzura oraz intensywny róż na ustach. Jusis powaliła nas na kolana. Jej zgrabna figura aż prosi się o więcej obcisłych rzeczy w garderobie. My jesteśmy zdecydowanie na tak! A jak Wam podobał się jej strój?

Reni Jusis stawia raczej na oryginalne, ale dość bezpieczne stylizacje - na próżno szukać jej zdjęć w wydekoltowanych kreacjach. Ale na czwartkowym pokazie zaprezentowała seksowny look. Obcisłe jeansowe spodnie z ćwiekami zestawiła z krótką kurtką, pod którą mogliśmy zobaczyć siateczkowy top z bardzo głębokim dekoltem. Do tego beżowe szpilki, "rockowa" fryzura oraz intensywny róż na ustach i piosenkarka jest zupełnie nie do poznania.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Przyznamy, że tą stylizacją Jusis powaliła nas na kolana. Jej zgrabna figura aż prosi się o więcej obcisłych rzeczy w garderobie ;) My jesteśmy zdecydowanie na tak! A jak Wam podobał się jej strój?

Zobacz też, jak piosenkarka prezentowała się na Fryderykach:

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS