Zoe Kravitz ścięła charakterystyczne warkocze. Wygląda jak zupełnie inna osoba!

Córka muzyka Lenny'ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet odziedziczyła po rodzicach artystyczne geny. Nie tylko spełnia się jako aktorka, ale lubi też eksperymentować ze swoim wyglądem. Ostatnio postanowiła zmienić fryzurę.
Zoe Kravitz ścięła charakterystyczne warkocze Córka Lenny'ego Kravitza i Lisy Bonet lubi eksperymentować z wyglądem Najbardziej charakterystyczne w wyglądzie Zoe Kravitz są, a właściwie były, jej włosy. Przez długi czas nosiła długie warkoczyki sięgające jej do pasa. Nadszedł jednak czas na zmiany - 26-letnia gwiazda postawiła na radykalne cięcie i zmianę koloru włosów. Efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie. "Wow! Wyglądasz po prostu olśniewająco!", "Nareszcie wyglądasz na swój wiek, a nawet młodziej" - zachwycali się fani Zoe. My również przyłączamy się do zachwytów. Rozjaśnione fale zdecydowanie dodają jej uroku i lekkości. Aktorka poświęciła swoje oryginalne warkoczyki na rzecz nowej roli - będzie to kontynuacja filmu z serii "Zbuntowana". A jak Wam się podoba nowa fryzura Kravitz?

Najbardziej charakterystyczną rzeczą w wyglądzie Zoe Kravitz są, a właściwie były, jej włosy. Przez długi czas nosiła długie warkoczyki sięgające jej do pasa. Nadszedł jednak czas na zmiany i 26-letnia gwiazda postawiła na radykalne cięcie i zmianę koloru włosów. Efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie:

Zoe KravitzInstagram.com/zoeisabellakravitz

Wow! Wyglądasz po prostu olśniewająco!
Nareszcie wyglądasz na swój wiek, a nawet młodziej - zachwycali się fani Zoe.

My również dołączamy do zachwytów. Rozjaśnione fale zdecydowanie dodają jej więcej uroku i lekkości. Aktorka poświęciła swoje oryginalne warkoczyki na rzecz nowej roli - gra bowiem w kontynuacji filmu z serii "Zbuntowana".

Wygląda jak młoda Jessica Alba - zauważył portal "The Dishh".

Rzeczywiście, podobieństwo jest widoczne gołym okiem ;) A jak Wam się podoba nowa fryzura Kravitz?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS