Beyonce i Jay Z otoczeni przez oszalały tłum fanów. Zrobiło się niebezpiecznie. "Rzucili się na nich", "przerażające"

Gwiazdorska para odwiedziła stolicę Norwegii 27 maja. Szaleństwo na ulicach Oslo przekroczyło najśmielsze wyobrażenia. Ochrona ledwie dała radę bezpiecznie odprowadzić ich do auta. A to nie był koniec.

Beyonce i Jay Z posiadają miliony fanów na całym świecie. Nie ma więc możliwości, by ich obecność gdziekolwiek pozostała niezauważona. W środę para pojawiła się w Oslo, gdzie powitał ich prawdziwy tłum. Niestety nie było to miłe przywitanie.

Fani rzucili się na nich! W sieci ukazały się nagrania z tego zdarzenia. Są przerażające - donosi popularny amerykański portal Hollywoodlife.com.

Zdarzenie nagrane przez osoby z tłumu zobaczyć możemy z trzech różnych kątów. Na jednym z krótkich nagrań opublikowanych później na Instagramie widać, jak przerażona piosenkarka skulona próbuje przecisnąć się przez oszalały tłum do auta. Kolejne wideo pokazuje całą sytuację z góry. Ktoś wychylając się z okna budynku uwiecznił moment, w którym samochód z Beyonce i Jay'em Z w środku próbuje odjechać, ale fani skutecznie mu to utrudniają. Ostatnie nagranie przeraża najbardziej - fani otworzyli klapę od bagażnika by sfotografować sowich idoli. Przez moment zrobiło się naprawdę niebezpiecznie.

Sytuacja na szczęście została opanowana. Nikomu (również zgromadzonym fanom) nic się nie stało.

jBeyonce and Jay-Z hold hands while going to a private party in New York City.  Pictured: Beyonce and Jay-ZSplash News / Splash News/EAST NEWS

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS