Karolina Malinowska wzięła udział w sesji. Najczęściej chwalą ją kobiety, a tu TAKI komentarz mężczyzny. "Aż nie wiem, co powiedzieć"

Karolina Malinowska lubi udzielać się na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z sesji. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na jej profilu z chęcią udzielają się też mężczyźni. A czujne, męskie oko wie, w czym modelka wygląda najlepiej.

Żona Oliviera Janiaka ostatnio apelowała do męża, aby zabrał ją w daleką podróż. Na razie pomysł wycieczki musi odejść na drugi plan, ponieważ Malinowska ma sporo zobowiązań zawodowych. Niedawno wzięła udział w sesji dla magazynu "Joy". Zdjęciem z backstage'u pochwaliła się na swoim profilu:

Karolina Malinowska Instagram.com/karolamalina

Internautkom bardzo spodobała się stylizacja Malinowskiej, chwaliły jej figurę i oryginalny outfit. Wśród pochwał znalazły się też podzielone zdania, co do jej obuwia:

 

Komentarze z Instagrama Instagram.com/karolamalina

 

Wśród komentujących znalazł się również "rodzyneczek", jedyny mężczyzna, który krótko ocenił jej zdjęcie: 9/10. Malinowska wydawała się wręcz lekko zawstydzona jego oceną:

 

Komentarze z Instagrama Instagram.com/karolamalina

 

Czyżby jednoosobowe męskie jury spowodowało, że modelka "oniemiała"? ;) Nie da się ukryć, że na jej profilu większość komentarzy pochodzi od kobiet. Jak się okazuje, Malinowską podglądają też mężczyźni i również chętnie oceniają jej stylizacje.

Zobacz też, o co ostatnio prosiła Oliviera Janiaka:

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS