Kuba Wojewódzki wyśmiewa Make Life Harder: Żarty jak po zażyciu Stoperanu. Ich odpowiedź jeszcze ostrzejsza

Kuba Wojewódzki jest stałym bohaterem żartów założycieli satyrycznej strony na Facebooku, Make Life Harder. W ostatnim odcinku swojego show, wspólnie z zaproszonymi gośćmi z kabaretu Ani Mru Mru, w mocnych słowach skrytykował poziom żartów chłopaków. Ich odpowiedź na Facebooku była jeszcze bardziej dosadna.
Wojewódzki kontra MLH Kuba Wojewódzki wyśmiewa Make Life Harder: "Żarty jak po zażyciu Stoperanu". Kuba Wojewódzki jest stałym bohaterem żartów założycieli satyrycznej strony na Facebooku, "Make Life Harder". Postanowił im odpłacić. Kuba Wojewódzki jest stałym bohaterem żartów założycieli satyrycznej strony na Facebooku, "Make Life Harder". W ostatnim odcinku swojego show, wspólnie z zaproszonymi gośćmi z kabaretu Ani Mru Mru, w mocnych słowach skrytykował poziom żartów chłopaków. Ich odpowiedź na Facebooku była jeszcze bardziej dosadna. Projekt Make Life Harder powstał jako odpowiedź na lifestyle'owego bloga Kasi Tusk. Maciej i Lucjan szybko zaczęli zdobywać popularność, a ich wpisy stały się odpowiedzią nie tylko na filozofię życiową specjalistki od mody, ale też komentarzem do absurdów polskiej rzeczywistości (i nie tylko). Internetowi satyrycy często poświęcają uwagę osobom publicznym, a na ich dyżurnego "ulubieńca" wyrósł Kuba Wojewódzki, do którego w 2012 roku napisali nawet list otwarty, nazywając go "leśnym dziadkiem", na którego "mordę nie mogą już patrzeć". Gospodarz popularnego show postanowił rozprawić się ze swoimi internetowymi nemezis w ostatnim odcinku programu w tym sezonie. Pretekstu dostarczyli mu zaproszeni goście - członkowie kabaretu Ani Mru Mru, którym też nieraz "oberwało" od Make Life Harder. - Dla mnie oni reprezentują taki poziom, jakby, mówiąc kolokwialnie, przedawkowali Stoperan - ocenił Wojewódzki, wydając przy tym odgłosy jak przy wizycie w toalecie. - Do mnie to nie trafia. Żarty na siłę. Mnie to nie śmieszy w ogóle, natomiast moją córkę, która ma 15 lat, już tak - dodał Michał Wójcik z Ani Mru Mru. Wojewódzki przyznał, że dał chłopakom z Make Life Harder szansę i zmierzył się z wydaną przez nich książką: - Próbowałem przeczytać. Czekałem na żart, czekałam, patrzę, obwoluta - stwierdził. - Jak oni jadą po Was i po mnie to jest OK, ale niech oni mają odwagę pokazać ryje - mówił gospodarz programu.

Projekt Make Life Harder powstał jako odpowiedź na lifestyle'owego bloga Kasi Tusk. Maciej i Lucjan szybko zaczęli zdobywać popularność, a ich wpisy stały się odpowiedzią nie tylko na filozofię życiową specjalistki od mody, ale też komentarzem do absurdów polskiej rzeczywistości (i nie tylko). Internetowi satyrycy często poświęcają uwagę osobom publicznym, a na ich dyżurnego "ulubieńca" wyrósł Kuba Wojewódzki, do którego w 2012 roku napisali nawet list otwarty, nazywając go "leśnym dziadkiem", na którego "mordę nie mogą już patrzeć".

Gospodarz popularnego show postanowił rozprawić się ze swoimi internetowymi nemezis w ostatnim odcinku programu w tym sezonie. Pretekstu dostarczyli mu zaproszeni goście - członkowie kabaretu Ani Mru Mru, którym też nie raz "oberwało" od Make Life Harder. Wojewódzki w ostrych słowach ocenił poziom humoru Macieja i Lucjana.

Dla mnie oni reprezentują taki poziom, jakby, mówiąc kolokwialnie, przedawkowali Stoperan - ocenił Wojewódzki, wydając przy tym odgłosy jak przy wizycie w toalecie.
Do mnie to nie trafia. Żarty na siłę. Mnie to nie śmieszy w ogóle, natomiast moją córkę, która ma 15 lat, już tak - dodał Michał Wójcik z Ani Mru Mru.

Kuba Wojewódzki i Ani Mru MruTVN/X-News

Wojewódzki przyznał, że dał chłopakom z Make Life Harder szansę i zmierzył się z wydaną przez nich książką.

Próbowałem przeczytać. Czekałem na żart, czekałam, patrzę, obwoluta - stwierdził.

Do dyskusji włączył się również Marcin Wójcik, który przyznał, że zdaje sobie sprawę, że kabaret Ani Mru Mru jest obiektem żartów internetowego duetu.

Jak oni jadą po Was i po mnie to jest ok, ale niech oni mają odwagę pokazać ryje - wtrącił się gospodarz programu.
Oni nie są dla nas konkurencją. Co oni robią poza pisaniem i robieniem śmiesznych filmików? Nie przyjadą do domu kultury w Zawierciu i nie pokażą tego filmiku. Tu chodzi o kontakt na scenie z żywą publicznością. Pod tym względem nie są dla nas konkurencją - skomentował Wójcik.

Make Life Harder, blog, parodia Kasi Tusk, Maciej i Lucjan

fot. Facebook.com/MakeLifeHarder

Przywołani do tablicy, wystosowali obszerny komentarz na Facebooku Make Life Harder.

Doszły nas słuchy, że wczoraj pan Kuba Wojewódzki w swoim przebojowym programie razem z kolesiami z Ani Mru-Mru ciągnęli z nas łacha. Powiedzmy to jeszcze raz: KUBA WOJEWÓDZKI RAZEM Z KABARETEM ANI MRU MRU ŚMIALI SIĘ Z MAKE LIFE HARDER. Moglibyśmy ten wpis tutaj zakończyć i to i tak byłaby nasza najzabawniejsza notka, ale sytuacja, w której czterech sparciałych, 50-letnich leśnych dziadków w telewizji (telewizja to jest to duże, czarne pudło w domu waszych rodziców) śmieje się z Internetu, wydaje nam się tak nierealna, że nie możemy sobie darować - zaczęli wpis.

W kolejnych akapitach odnoszą się zarzutów Wojewódzkiego, nie szczędząc mu złośliwych uwag.

Pan Wojewódzki mówił także, że przeczytał naszą książkę i nie znalazł w niej ani jednego żartu. A to dziwne, bo przecież na stronie 150. jest bardzo zabawny fragment o tym, że "władze Trójmiasta w tym roku przygotowały specjalne lądowisko dla ego Wojewódzkiego, dzięki czemu unikniemy sytuacji sprzed roku, kiedy ego Wojewódzkiego, podchodząc do lądowania, zderzyło się z boeingiem 737, zabijając 350 osób". Przecież to o Panu. Jak mógł Pan to przegapić? To mogą być pierwsze objawy Alzheimera, zaczynamy się martwić.

Internetowy duet w kolejnej części wpisu przypomina, że swoje twarze pokazali w internecie dwa miesiące temu, ale prowadzącego i kabareciarzy mogło to ominąć, bo, jak piszą, "w internecie pewnie głównie sprawdzają pocztę i obczajają konta na Myspace". Dodają również, że wspomniany przez Wójcika dom Kultury w Zawierciu nie jest ich targetem.

Podsumowując. Panowie, nam to nawet schlebia, że w telewizyjnym prime time licytujecie się o to, dla którego z was bardziej nie jesteśmy konkurencją. Jak dla nas możecie dalej odpi***alać manianę na Mazurskiej Nocy Kabaretowej i bawić do łez naszych dziadków. Możecie opowiadać dowcipy o policjantach w domu seniora w Zawierciu, a Pan Kuba może się dalej ubierać w Zara Kids i udawać, że jest głosem młodego pokolenia. Mamy to w dupie. Ale pogódźcie się z tym, że świat poszedł naprzód, poczucie humoru się zmieniło i Internet to nie jest już piaskownica, w której dzieci lepią babki z gówna - kończą wpis.

Duet Make Life HarderFacebook.com/MakeLifeHarder

Przeważająca część internautów poparła argumenty Macieja i Lucjana z MLH.

Jak zawsze w punkt.
Tym razem było ostro. Ale 100% racji.

Pojawiły się też jednak głosy sugerujące, że internetowi gwiazdorzy za bardzo dali się ponieść emocjom i zgubili dystans, z którego słyną.

Nie spinajcie się tak.
Dziwi mnie wasz brak dystansu.
Oczekuję od Was większego dystansu. Pojazd za pojazd - ok. Ale trochę ten post za bardzo kipi ugodzoną emocją, a to przejaw jakiegoś kompleksu - niesłusznego kompleksu! Książka i większość postów bawią niczym Drozda in his prime, dlatego nie obrażajcie się na jakieś pierwsze publiczne lincze od pokrzywdzonych.. please?!

Wpis Make Life HarderFacebook.com/MakeLifeHarder

Kuba Wojewódzki i Ani Mru MruTVN/X-News

A co Wy myślicie o całym zamieszaniu?

Przeczytaj przewrotny poradnik życia wg Make Life Harder >>

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS