Rummer Willis od zawsze krytykowano za wagę. Po "TzG" schudła. Pokazuje hejterom zdjęcia w bikini i ZACHWYCA

Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa po ciężkich treningach do amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami", może pochwalić się idealną figurą. Kiedyś wyglądała jak zwykła nastolatka, ale obecnie jest nie do poznania!
Rummer Willis zachwyca figurą Po "TzG" bardzo schudła i pokazuje hejterom zdjęcia w bikini Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa po ciężkich treningach do amerykańskiego "Tańca z Gwiazdami", może pochwalić się idealną figurą. Kiedyś wyglądała jak zwykła nastolatka, ale obecnie jest nie do poznania! Jeszcze do niedawna internetowi hejterzy wciąż wytykali jej wagę. W czasie trwania show na treningach spędzała po 7 godzin dziennie. Mordercze ćwiczenia zdecydowanie się opłaciły, bo gwiazda zachwyca teraz wyrzeźbionym ciałem. I (słusznie!) pokazała wszystkim narzekającym, jak dziś wygląda w bikini. "Co wy na to, hejterzy?" - zdają się mówić fotki. Przez dwa pierwsze tygodnie, myślałam że umrę. Nigdy nie robiłam tak dużo ćwiczeń w swoim życiu. Przestawiłam się na zdrową dietę, zrezygnowałam z glutenu i zaczęłam liczyć kalorie. Po kilku tygodniach zauważyłam, że moje ręce i nogi są silniejsze, a żołądek mniej dokucza - wyznała Rummer w kwietniowym wywiadzie dla "Us Weekly". Idealne wcięcie w talii, kształtna pupa i smukłe nogi - dla takich efektów warto się poświęcić. Swoim wyglądem Willis zdecydowanie motywuje do zapisania się na kurs tańca.

Najlepszym zagranicznym przykładem na to, że "taniec ma dobre ciało", jest tegoroczna zwyciężczyni amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami", Rummer Willis. Jeszcze do niedawna internetowi hejterzy nieprzerwanie wytykali jej wagę. W czasie trwania show na treningach spędzała po 7 godzin dziennie. Mordercze ćwiczenia zdecydowanie się opłaciły, bo gwiazda zachwyca teraz wyrzeźbionym ciałem. I (słusznie!) pokazała wszystkim narzekającym, jak dziś wygląda w bikini. "Co wy na to, hejterzy?" - zdają się mówić fotki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Przez dwa pierwsze tygodnie, myślałam że umrę. Nigdy nie robiłam tak dużo ćwiczeń w swoim życiu. Przestawiłam się na zdrową dietę, zrezygnowałam z glutenu i zaczęłam liczyć kalorie. Po kilku tygodniach zauważyłam, że moje ręce i nogi są silniejsze, a żołądek mniej dokucza - wyznała Rummer w kwietniowym wywiadzie dla "Us Weekly".

Idealne wcięcie w talii, kształtna pupa i smukłe nogi - dla takich efektów warto się poświęcić. Swoim wyglądem Willis zdecydowanie motywuje do zapisania się na kurs tańca.

Nie tylko amerykański show-biznes zna takie metamorfozy. "Taniec z Gwiazdami" otwiera drogę nie tylko do kariery, ale i do wysportowanej sylwetki. Wystarczy przypomnieć sobie jak schudły polskie gwiazdy po udziale w tanecznym programie: Ewa Kasprzyk, Anna Guzik, czy Katarzyna Figura.

A tak Rumer wyglądała kilka dni temu, gdy spotkała się z fanami w Nowym Jorku:

 

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS