Dorota Gardias pokazała zdjęcie z córką. "To najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało". Fani zachwyceni: Hania jaka duża!

Prezenterka nie często dzieli się na Facebooku swoimi rodzinnymi chwilami. Zrobiła wyjątek na Dzień Matki.
Gardias ze swoją córką Dorota Gardias pokazała zdjęcie z córką. Dorota Gardias niezbyt często dzieli się na Facebooku swoimi rodzinnymi chwilami. Zrobiła wyjątek na Dzień Matki i pokazała swoje zdjęcie z córką. Dorota Gardias niezbyt często dzieli się na Facebooku swoimi rodzinnymi chwilami. Zrobiła wyjątek na Dzień Matki. Prezenterka we wrześniu 2013 urodziła swoje pierwsze dziecko. Hania od tego czasu na jej Facebooku pojawiała się sporadycznie - ostatnio pod koniec zeszłego roku, kiedy prezenterka pokazała rodzinny "urlopik" w górach. W Dzień Matki znów podzieliła się z internautami rodzinnymi chwilami. Zdjęcie z samochodu z córką podpisała: "Być mamą...To najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało". Internautów zdjęcie zachwyciło: "Gratulacje, Dorotko". "Piękne dziewczyny!". "Hania jaka już duża!" - pisali internauci.

Dorota Gardias we wrześniu 2013 urodziła swoje pierwsze dziecko. Hania od tego czasu na jej Facebooku pojawiała się sporadycznie - ostatnio pod koniec zeszłego roku, kiedy prezenterka pokazała rodzinny "urlopik" w górach. W Dzień Matki znów podzieliła się z internautami rodzinnymi chwilami. Zdjęcie z samochodu z córką podpisała:

Być mamą...To najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało.

Dorota Gardias z córką

Facebook.com/dorota.gardias

Internautów zdjęcie zachwyciło.

Gratulacje Dorotko.
Piękne dziewczyny!
Hania jaka już duża! - pisali internauci.

Zobacz też:

Gardias Blondynką jest już prawie dwa tygodnie. Zauważyła różnicę? "Żyje mi się łatwiej"

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS