Tomasz Lis, jakiego nie znacie. Córki pokazały rodzinne chwile na Instagramie. "Najlepszy przyjaciel"

Dziennikarz unika pokazywania swojej prywatnej strony. Podejrzeć możemy ją na instagramowych kontach jego nastoletnich córek.
Lis, jakiego nie znacie Córki pokazały rodzinne chwile na Instagramie. Tomasz Lis unika pokazywania swojej prywatnej strony. Podejrzeć możemy ją na instagramowych kontach jego nastoletnich córek, Poli i Igi. Tomasz Lis unika pokazywania swojej prywatnej strony. Podejrzeć możemy ją na instagramowych kontach jego nastoletnich córek. Dziennikarz ma dwie córki z małżeństwa z Kingą Rusin: 19-letnią Polę i 15-letnią Igę. Nastolatki często goszczą na Instagramie słynnej mamy. Iga stawia pierwsze kroki w modelingu. Tym razem podejrzeć możemy ich rodzinne chwile z tatą. Na koncie Poli pojawiło się zdjęcie z kawiarni, na którym widać, jak Iga całuje dziennikarza w policzek. Zdjęcie opatrzyła podpisem "czas dla rodziny". Trojkę w komplecie pokazała na swoim koncie młodsza córka. To nie pierwszy raz, kiedy Pola pokazała zdjęcie z ojcem. Trzy miesiące temu pozowali wspólnie przed warszawskim maratonem, a w opisie do zdjęcia nastolatka nazwała go "najlepszym przyjacielem na całe życie".

Tomasz Lis ma dwie córki z małżeństwa z Kingą Rusin: 19-letnią Polę i 15-letnią Igę. Nastolatki często goszczą na Instagramie słynnej mamy. Iga stawia pierwsze kroki w modelingu. Tym razem podejrzeć możemy ich rodzinne chwile z tatą. Na koncie Poli pojawiło się zdjęcie z kawiarni, na którym widać, jak Iga całuje dziennikarza w policzek. Zdjęcie opatrzyła podpisem "czas dla rodziny". Trojkę w komplecie pokazała na swoim koncie młodsza córka.

Tomasz Lis z córką Igą Instagram.com/polciaxx

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ LISA Z CÓRKAMI >>

To nie pierwszy raz, kiedy Pola pokazała zdjęcie z ojcem. Trzy miesiące temu pozowali wspólnie przed warszawskim maratonem, a w opisie do zdjęcia nastolatka nazwała go "najlepszym przyjacielem na całe życie".

Zobacz też:

Że ma zadatki na modelkę, wiedzieliśmy. Ale kto by pomyślał, że córka Rusin i Lisa potrafi tak tańczyć. Świetnie się rusza

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS