Królowa Elżbieta jest nudna? Oj, chyba nie. Caine był u niej na przyjęciu. "Odwróciła się w moją stronę i..". TEGO się nie spodziewaliśmy

Życie prywatne królowej nie jest dla nas, zwykłych śmiertelników, dostępne. O tym, jaka naprawdę jest królowa Wielkiej Brytanii, wiemy niewiele. Okazuje się, że niektóre fakty są dość zaskakujące.

My nie znamy królowej, ale Michael Caine spotkał ją kilka razy. I podczas festiwalu w Cannes, gdzie promuje obecnie swój film "Młodość", postanowił o tym opowiedzieć. Na środowej konferencji prasowej, przywołał jedną z anegdot na temat królowej.

Raz byłem u królowej na przyjęciu, a koło niej wciąż stał jakiś nudny mężczyzna. W pewnym momencie odwróciła się w moją stronę i spytała "Panie Caine, zna pan może jakieś dowcipy?" - relacjonuje "Popsugar.com". - Odpowiedziałem: "Żadnego, który mógłbym opowiedzieć Waszej Wysokości". Na to ona: "Niech się Pan chwilę zastanowi, a w tym czasie ja coś opowiem". I opowiedziała mi dowcip! Najgorsze, że zupełnie go nie pamiętam. Ale królowa ma doskonałe poczucie humoru.

British actor Michael Caine arrives for the European Premiere of 'The Dark Knight', in central London, Monday July 21, 2008. (AP Photo/Joel Ryan)Fot. Joel Ryan AP

To nie jedyny raz, kiedy królowa żartowała sobie z Michaelem Cainem. Okazja zdarzyła się też wcześniej, kiedy nadawała mu tytuł szlachecki.

Oczywiście pasowała mnie na rycerza tylko raz, tego przecież nie trzeba powtarzać. Ale prawie wpakowałem się wtedy w kłopoty. Spojrzała na mnie i powiedziała: "Mam wrażenie, że robiłeś to już bardzo wiele razy". Prawie odpowiedziałem: "Czuję to samo patrząc na Ciebie". Ale w porę się powstrzymałem. Pomyślałem: "Michael, zamknij się. Stracisz tytuł szlachecki! A potem zamkną cię w wieży i skrócą o głowę".

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS