Alessia Tedeschi nową dziewczyną Ronaldo? To modelka i jest jeszcze ładniejsza niż Irina. W skąpym bikini wygląda po prostu... WOW!

Wygląda na to, że Ronaldo ma swój określony typ ukochanej. Brunetka, kobiece kształty, idealna sylwetka... Piłkarz ma nową dziewczynę - to włoska modelka.

Cristiano Ronaldo nie był długo sam. Kilka miesięcy po rozstaniu z modelką Iriną Shayk, z którą był przez 5 lat, miejsce u jego boku zajęła inna modelka, Alessia Tedeschi.

Atakujący Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, prawdopodobnie spotyka się z włoską modelką i aktorką, AlessiĄ Tedeschi,  która wybrała się do Hiszpanii, żeby 13 maja obejrzeć spotkanie z Juventusem w Champions League - donosi "Daily Mail", którego informacje na ogół są wiarygodne.

Alessia Tedeschi jest równie seksowna, co Irina Shayk. Kiedy jest na plaży, zakłada skąpe bikini, które więcej odsłania niż zasłania.

Łatwo zrozumieć, dlaczego przyciąga wzrok jednego z najbardziej znanych sportowców - zauważył "Daily Mail".

Tedeschi jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca wydekoltowane selfie z imponującymi piersiami w roli głównej.

<< SEKSOWNA DZIEWCZYNA RONALDO W BIKINI >>

Portal informuje, że Tedeschi jest teraz w Monako na Grand Prix, gdzie widziano również Ronaldo. Jak na razie brakuje jednak ich wspólnych zdjęć, które byłyby ostatecznym dowodem nowego romansu piłkarza.

Irina Shayk, była dziewczyna Ronaldo, również nie jest sama. Niedawno "Daily Mail" informował, że jej nowym wybrankiem został Bradley Cooper. Parę widziano, gdy publicznie okazywała sobie czułości.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: