Rumer Willis zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami". Ale jej siostra Tallulah TYM zdjęciem WYGRAŁA INTERNET

Zdaje się, że właśnie wyrasta nam nowa, kontrowersyjna gwiazda internetu. Podczas, gdy Rumer Willis sięgała po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami", jej siostra Tallulah zamieściła na swoim Instagramie naprawdę odważne zdjęcie.

Można powiedzieć, że córki Demi Moore i Bruce'a Willisa są bardzo utalentowane. Starsza z nich właśnie wygrała Kryształową Kulę w tanecznym show, natomiast młodsza robi zamieszanie w social mediach swoim... nagim zdjęciem.

We wtorkowy wieczór, kiedy Rumer walczyła o zwycięstwo w amerykańskim show, a na widowni siedziała cała jej rodzina, Tallulah postanowiła skraść siostrze część uwagi. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie, na którym odsłania swoje nagą pierś. Zgodnie z polityką Instagramu banującego zdjęcia sutków, tę część zasłoniła kwiatem.

Tallulah Willis Instagram.com/buuski

Róża umieszczona w strategicznym miejscu niewiele jednak zasłania. Młodsza córka aktorskiej pary nie wstydzi się publicznie pokazywać swoich (nagich) wdzięków. 21-letnia Tallulah dołączyła zatem do zacnego grona skandalistek. Swoje sutki "uwalniały" już Miley Cyrus i Rihanna.

Administratorzy portalu zdjęcie jednak już usunęli...

Zobacz też, jak rodzina Rumer cieszyła się z jej wygranej w "Tańcu z Gwiazdami":

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS