Neville z "Harry'ego Pottera" na okładce pisma dla gejów w negliżu. J.K. Rowling w szoku. "Mogłeś mnie ostrzec". Aktor odpowiada

Gwiazdor filmów o przygodach młodego czarodzieja zaskoczył fanów odważną sesją w magazynie "Attitude". W humorystyczny sposób sprawę skomentowała autorka książek o Harrym Potterze, J.K. Rowling.
Neville z "Pottera" w gejowskim piśmie J.K. Rowling w szoku. "Mogłeś mnie ostrzec". Aktor odpowiada Gwiazdor filmów o przygodach młodego czarodzieja zaskoczył fanów odważną sesją w magazynie "Attitude". W humorystyczny sposób sprawę skomentowała autorka książek o Harrym Potterze, J.K. Rowling. Matthew Lewis'a świat poznał jako uroczego, ale niezbyt urodziwego chłopca z filmów o Harrym Potterze. Dziś "Neville"ma 25 lat i urodę hollywoodzkiego amanta. Swoje wdzięki chętnie prezentuje w sesjach zdjęciowych. Okładka magazynu gejowskiego "Attitude", na której aktor pozuje bez koszulki (w środku znajdziemy też seksowne pozy w samej bieliźnie) mogła niektórych zaskoczyć. Najbardziej "oburzona" była autorka książek o Harry'm Potterze J.K. Rowling, która skomentowała sesję na swoim Twitterze. To nie było tak złe, jak oglądanie Dana w "Equus", ale blisko. Ostrzeż mnie następnym razem, na litość boską - napisała odnosząc się do kontrowersyjnego filmu z Danielem Radcliffem w roli głównej. Matthew przyjął uwagę z pokorą. - Cóż, to trochę niezręczne. Wybacz, Jo... - odpowiedział. Rozbawiona autorka na tym nie poprzestała. - Będę cię wspierać, niezależnie od tego, co będziesz chciał robić Matthew. Ale teraz idź załóż coś na siebie - zażartowała. A jak Wam podoba się sesja aktora? My tam na niedostatek ubrań narzekać nie będziemy ;) Dla porównania, wspomniana sesja filmowego Harry'ego.

Matthew Lewis'a świat poznał jako uroczego, ale niezbyt urodziwego chłopca z filmów o Harrym Potterze. Dziś "Neville"ma 25 lat i urodę hollywoodzkiego amanta. Swoje wdzięki chętnie prezentuje w sesjach zdjęciowych. Okładka magazynu gejowskiego "Attitude", na której aktor pozuje bez koszulki (w środku znajdziemy też seksowne pozy w samej bieliźnie) mogła niektórych zaskoczyć.

Matthew Lewis

Attitude

Najbardziej "oburzona" była autorka książek o Harry'm Potterze J.K. Rowling, która skomentowała sesję na swoim Twitterze.

To nie było tak złe, jak oglądanie Dana w "Equus", ale blisko. Ostrzeż mnie następnym razem, na litość boską - napisała odnosząc się do kontrowersyjnego filmu z Danielem Radcliffem w roli głównej.

JK Rowling na Twitterze

Twitter.com

Matthew przyjął uwagę z pokorą.

Cóż, to trochę niezręczne. Wybacz Jo... - odpowiedział.

Rozbawiona autorka na tym nie poprzestała.

Będę cię wspierać, niezależnie od tego, co będziesz chciał robić Matthew. Ale teraz idź załóż coś na siebie - zażartowała.

Matthew Lewis i JK Rowling rozmawiają na Twitterze

Twittter.com

A jak Wam podoba się sesja aktora? My tam na niedostatek ubrań narzekać nie będziemy ;) Dla porównania, wspomniana sesja filmowego Harry'ego.

Daniel Radcliffe, Matthew Lewis

Equus/Attitude

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: