Katarzyna Nosowka na okładce "Zwierciadła". To na pewno ona? A może jednak Magda Gessler? "Westchnęłam, ale nie z zachwytu"

Do tego, że gwiazdy na okładkach magazynów nie przypominają siebie, zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ofiarą fantazji grafika padła tym razem Katarzyna Nosowska.

Wokalistka nie pojawia się często w mediach, sesje zdjęciowe z jej udziałem to również rzadkość. Niespodziankę dla fanów Nosowskiej przygotował magazyn "Zwierciadło" - piosenkarka pojawiła się na okładce czerwcowego numeru pisma. Niestety, na tym zaskoczenia się nie skończyły. Gwiazdę bez podpisu ciężko byłoby rozpoznać.

Katarzyna NosowskaZwierciadło

Części internautów komentujących efekt współpracy wokalistki z magazynem zdjęcie się spodobało. Pojawiły się też głosy krytykujące nadmierną obróbkę w programie graficznym.

Tylko dlaczego moje ukochane "Zwierciadło" tak brzydko "photoshopuje". Liczyłam na to, że każdy, tylko nie wy.
Myślałam, że to Marysia Sadowska.
Widziałam wczoraj w kiosku i westchnęłam. Ale nie z zachwytu - pisali fani na Facebooku magazynu.

Okładka spodobała się za to Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która pokazała ją na swoim Facebooku z krótkim komentarzem "świetne". Nie wszyscy się z tym zgodzili.

O mamo, jaki retusz.
Magda Gessler - pisali.

Naszym zdaniem nie jest to największa "zbrodnia photoshopowa" popełniona na okładce polskiego magazynu. Swoje zrobił też specyficzny makijaż. A jakie jest Wasze zdanie? Grafików znów poniosło, czy w tym przypadku nie ma jednak co przesadzać?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS