Madox odpowiedział Chajzerowi: Trochę szacunku do ludzi. Nie upadlaj się dalej dla minuty fejmu. Dziennikarz skomentował

Madox skomentował słowa Filipa Chajzera o wzorach męskości. Dziennikarz tak sprawy nie mógł zostawić.
Panie Filip Chajzer, radzę zapoznać z moją "celebrycką" twórczością, bo poza "kontrowersyjną pozą" jestem artystą z małym dorobkiem artystycznym. To, że pan nie zna mojej twórczości świadczy bardziej o Pana ignorancji, niż o mojej "celebryckości" - Madox wytknął Chajzerowi na Facebooku.
Proszę także nie cwaniaczyć, bo tak się okazuje, że posty, w których Pan o mnie pisze, robią Panu klikalność dużo większą, niż pana bieganie w rajtuzach (notabene bardzo męskie) i pozostałe żarty zrobione na patencie amerykańskim. Przy okazji gratuluję kreatywności.

Na koniec Madox wbił Chajzerowi jeszcze jedną szpilę.

Sam z Pana celebryta i to większy ode mnie. Przy okazji, jak okazuje się, bufon, który sam nie wie, co znaczy "MĘSKOŚĆ". Facet potrafi się przyznać do błędu i wychillować. Trochę szacunku do ludzi i już Sza! Proszę zrobić sobie dobrze i się nie upadlać dalej dla minuty fejmu.

Filip Chajzer musiał monitorować konto Madoxa na Facebooku, bo pół godziny później pozostawił własny komentarz. Wyraźnie przy tym złagodniał.

Drogi Madoksie. Z największą przyjemnością wybiorę się na Twój koncert. Ślij zaproszenie na adres ddtvn. Mam nadzieję, że będzie mi dane docenienie Twojego talentu. Filip.
W takim razie pójdzie zaproszenie przy najbliższej okazji, a z twórczością można również zapoznać się w sieci. Available on iTunes. Pozdrawiam - odpisał szybko wokalista.

 

Madox i Filip Chajzer rozmawiają na Facebooku Screen z Facebook.com/MadoxOfficial

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS