Anja Rubik składa siostrze życzenia i wrzuca jej zdjęcia. Fani: Doskonały wygląd jest rodzinny

Starsza siostra Anji Rubik - Joanna Matuszczyk - zebrała na Facebooku supermodelki same komplementy. Całkowicie uzasadnione.
Anja Rubik z siostrą Anja Rubik składa siostrze życzenia i wrzuca jej zdjęcia. Starsza siostra Anji Rubik - Joanna Matuszczyk - zebrała na Facebooku supermodelki same komplementy. Całkowicie uzasadnione. Starsza siostra Anji Rubik - Joanna Matuszczyk - zebrała na Facebooku supermodelki same komplementy. Całkowicie uzasadnione. Któż nie chciałby mieć za siostrę Anji Rubik? Chociażby dlatego, że życzenia urodzinowe składa Ci wówczas cały świat. Szczęściarą jest jednak Joanna Matuszczyk. Topmodelka, z okazji urodzin starszej siostry, wrzuciła jej zdjęcie na Facebooka i od razu posypały się powinszowania od fanów. "Doskonały wygląd jest rodzinny" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem. "Piękna młoda kobieta" - napisał inny internauta. Siostra Anji Rubik nieczęsto pojawia się w mediach, jednak nie można powiedzieć, aby supermodleka ją ukrywała. Wręcz przeciwnie, w wywiadzie dla "Gali", opatrzonym rodzinną sesją, podkreślała, jak ważna jest dla niej ukochana Asia: - Ja byłam ta młodsza siostra, wpatrzona w Asię i w jej przyjaciół. Ona była nastolatką i jej świat mnie fascynował. Na nieszczęście - dla Asi oczywiście - byłam przekonana, że jej znajomi mnie uwielbiają, więc non stop przychodziłam i przesiadywałam u nich na kolanach. Uważałam, że to jest miejsce dla mnie. Byłam mała i upierdliwa (śmiech). Moja biedna siostra musiała namęczyć się, żeby się mnie pozbyć. A jak już udało jej się oddelegować mnie do łóżka, często siedziałam po cichu pod jej drzwiami. Zawsze chciałam z Asią spać. Jest częściowo siostrą, częściowo moją drugą mamą. Bardzo się mną opiekowała - mówiła Rubik w "Gali".

Któż nie chciałby mieć za siostrę Anji Rubik? Chociażby dlatego, że życzenia urodzinowe składa Ci wówczas cały świat. Szczęściarą jest jednak Joanna Matuszczyk. Topmodelka, z okazji urodzin starszej siostry, wrzuciła jej zdjęcie na Facebooka i od razu posypały się powinszowania od fanów.

Doskonały wygląd jest rodzinny - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.
Piękna młoda kobieta - napisał inny internauta.

Siostra Anji Rubik, Joanna MatuszczykScreen z Facebook.com/anjarubikofficialfanpage

 

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ SIOSTRY RUBIK >>

 

Siostra Anji Rubik nieczęsto pojawia się w mediach, jednak nie można powiedzieć, aby supermodleka ją ukrywała. Wręcz przeciwnie, w wywiadzie dla "Gali", opatrzonym rodzinną sesją, podkreślała, jak ważna jest dla niej ukochana Asia.

Ja byłam ta młodsza siostra, wpatrzona w Asię i w jej przyjaciół. Ona była nastolatką i jej świat mnie fascynował. Na nieszczęście - dla Asi oczywiście - byłam przekonana, że jej znajomi mnie uwielbiają, więc non stop przychodziłam i przesiadywałam u nich na kolanach. Uważałam, że to jest miejsce dla mnie. Byłam mała i upierdliwa (śmiech). Moja biedna siostra musiała namęczyć się, żeby się mnie pozbyć. A jak już udało jej się oddelegować mnie do łóżka, często siedziałam po cichu pod jej drzwiami. Zawsze chciałam z Asią spać. Jest częściowo siostrą, częściowo moją drugą mamą. Bardzo się mną opiekowała - mówiła Rubik w "Gali".

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS