Ashton Kutcher z 7-miesieczną córką. Pierwszy raz widać jej buzię! Przygotujcie się na najsłodszy widok świata

Przystojny aktor trzymający w ramionach swoją uroczą kilku miesięczną córkę - czy jakiś widok jest w stanie to przebić?
Ashton Kutcher z 7-miesieczną córką Pierwszy raz widać jej buzię! Ashton Kutcher i Mila Kunis wybrali się z córką Wyatt i rodzicami aktorki na spacer w nadmorskiej miejscowości Carpenteria w Kalifornii. Wyatt ma już 7 miesięcy, ale to pierwsze zdjęcia, na których tak dobrze widać jej buzię. Śmiemy twierdzić, że Kutcher trzymający na rękach córkę będzie najsłodszym widokiem, jaki dziś zobaczycie. Jakie to słodkie! Wyatt kradnie Ashtonowi show. Ashton jest piękny, utalentowany i zabawny, ale to Wyatt skupiła na sobie naszą uwagę - zachwycił się nie bez powodu portal Revistaquem.globo.com. Wyatt Isabelle Kutcher przyszła na świat 2 października 2014 roku. Niedawno Mila Kunis przyznała, że z przyjemnością zrezygnowała z kariery na jakiś czas. Jestem dumna z tego, że jestem "mamą przebywającą w domu". Nie mam potrzeby stać przed kamerą. Uważam, że to bycie matką jest największym wyzwaniem. Od narodzin córki wszystko się zmieniło - wyznała gwiazda.

Ashton Kutcher i Mila Kunis wybrali się z córką Wyatt i rodzicami aktorki na spacer po nadmorskiej miejscowości Carpenteria w Kalifornii. Wyatt ma już 7 miesięcy, ale to pierwsze zdjęcia, na których tak dobrze widać jej buzię. Śmiemy twierdzić, że Kutcher trzymający na rękach córkę będzie - jeśli nie najsłodszym widokiem na świecie - to z pewnością najbardziej uroczym, jaki dziś zobaczycie.

Jakie to słodkie! Wyatt kradnie Ashtonowi show. Ashton jest piękny, utalentowany i zabawny. Ale to Wyatt była tą, na którą skupiliśmy całą swoją uwagę - zachwycił się nie bez powodu portal Revistaquem.globo.com.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wyatt Isabelle Kutcher przyszła na świat 2 października 2014 roku. Niedawno Mila Kunis przyznała, że na razie z przyjemnością zrezygnowała z kariery.

Jestem dumna z tego, że jestem "mamą przebywającą w domu". Nie mam potrzeby stać przed kamerą. Uważam, że ona jest "moją pracą" i największym wyzwaniem, jakie kiedykolwiek miałam - mówiła w lutym Reddit Q&A.

Córka zmieniła jej spojrzenie na świat.

Wszystko się zmieniło. Ilość miłości, którą masz, rodzaj tej miłości się zmienił, sposób, w jaki patrzysz na świat się zmienił - wyjaśniła.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS