Eurowizja 2015. Monika Kuszyńska i Conchita Wurst razem na czerwonym dywanie! "Dwie divy, dwie królowe Eurowizji"

Monika Kuszyńska spotkała na czerwonym dywanie w zwyciężczynię zeszłorocznej Eurowizji, Conchitę Wurst. Finał tegorocznego konkursu odbędzie się w Wiedniu już 23. maja.
Monika Kuszyńska i Conchita Wurst na czerwonym dywanie Finał konkursu Eurowizji już w najbliższą sobotę Monika Kuszyńska pokazała się na czerwonym dywanie w Wiedniu. W białej marynarce i spodniach wyglądała pięknie! Polscy fani wspierali ją i głośno dopingowali - nie od dziś wiadomo, że wokalistka cieszy się dużą sympatią. Na czerwonym dywanie Kuszyńska spotkała m.in. zwyciężczynię zeszłorocznej Eurowizji, Conchitę Wurst, którą w tym roku zobaczymy w roli reporterki. Panie zrobiły sobie wspólne zdjęcie, które Kuszyńska pokazała na Instagramie: Dwie divy, dwie królowe Eurowizji! - pisali fani. Dwie królowe - dodawali inni. Trzymamy kciuki za występ Moniki Kuszynskiej, która w półfinale 21. maja zaśpiewa swój przebój "In The Name Of Love". Plan koncertów Konkursu Piosenki Eurowizja: Wtorek, 19 maja - I półfinał (TVP1 i TVP Polonia od godziny 21.00 do 23.10) Czwartek, 21 maja - II półfinał (startuje Monika Kuszyńska, 21.00 do 23.10) Sobota, 23 maja - wielki finał (w godzinach 21.00 - 00.45, także TVP1 i TVP Polonia) Pierwszy półfinał będzie transmitowany przez TVP 1 i TVP Polonię 19 maja w godzinach 21.00-23.10, drugi półfinał 21 maja w godzinach 21.00-23.10.

Monika Kuszyńska pokazała się na czerwonym dywanie w Wiedniu. W białej marynarce i spodniach wyglądała pięknie! Polscy fani wspierali ją i głośno dopingowali - nie od dziś wiadomo, że wokalistka cieszy się dużą sympatią.

Na czerwonym dywanie doszło też do spotkania polskiej reprezentantki ze zwyciężczynią zeszłorocznej edycji konkursu - Conchitą Wurst, którą w tym roku zobaczymy, jako reporterkę greenroomu. Panie uwieczniły moment i zrobiły sobie zdjęcie, które Kuszyńska pokazała na Instagramie:

Monika Kuszyńska z Conchitą WurstScreen z Instagram.com/monika_kuszynska_official/

Dwie divy, dwie królowe Eurowizji! - pisali fani.
Dwie królowe Europy - dodawali inni.

Tymczasem my trzymamy kciuki za występ naszej wokalistki, która w półfinale 21. maja zaśpiewa swój przebój "In The Name Of Love".

Plan koncertów Konkursu Piosenki Eurowizja:

Wtorek, 19 maja - I półfinał (TVP1 i TVP Polonia od godziny 21.00 do 23.10)

Czwartek, 21 maja - II półfinał (startuje Monika Kuszyńska, 21.00 do 23.10)

Sobota, 23 maja - wielki finał (w godzinach 21.00 - 00.45, także TVP1 i TVP Polonia)

Pierwszy półfinał będzie transmitowany przez TVP 1 i TVP Polonię 19 maja w godzinach 21.00-23.10, drugi półfinał 21 maja w godzinach 21.00-23.10.

Głosowanie - zasady:

Zgodnie z zasadami, mieszkańcy Polski nie mogą głosować na Monikę Kuszyńską. Mogą to robić nasi obywatele mieszkający poza granicami kraju.  Głosowanie odbywa się za pomocą systemu audiotele i wiadomości tekstowych.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: