Charlize Theron zaskoczyła. To nie była kreacja w jej stylu. Ale za to jak w niej wyglądała!

Aktorka zachwyca z każdym pojawieniem się na czerwonym dywanie. Z reguły stawia na klasykę i kobiecość, teraz pokazała się z bardziej seksownej strony.
Charlize Theron zaskoczyła To nie była kreacja w jej stylu. Ale za to jak w niej wyglądała! Charlize Theron zachwyca z każdym pojawieniem się na czerwonym dywanie. Z reguły stawia na klasykę i kobiecość, jednak tym razem pokazała się z bardziej seksownej strony. Aktorka pojawiła się w sobotę w Cannes - miała na sobie opinającą ciało żółtą suknię i była niekwestionowaną gwiazdą wieczoru. Dzień później, razem z Seanem Pennem, udała się do Wiednia, gdzie swoją obecnością uświetniła charytatywną imprezę Life Ball. Charlize słynie z "balowych" kreacji, ale tym razem, trochę przekornie, wybrała coś mniej szykownego. Gwiazda pojawiła się we wzorzystej mini od Givenchy z transparentnym materiałem sięgającym ziemi. W tak seksownym wydaniu nie widzieliśmy jej już bardzo dawno. Charlize wyglądała olśniewająco w sukience, która odsłaniała jej długie i zgrabne nogi. Look, który wyglądał jakby w jego przygotowanie nie włożono żadnego wysiłku, uzupełniła luźno związanym kucykiem i kolczykami - komentuje "Daily Mail". A jak Wam podoba się aktorka w takiej odsłonie?

Charlize Theron była niekwestionowaną gwiazdą wieczoru, kiedy w sobotę pojawiła się w Cannes w opinającej ciało żółtej sukni. Dzień później, razem z Seanem Pennem, przenieśli się do Wiednia, gdzie swoją obecnością uświetnili charytatywną imprezę Life Ball. Charlize słynie z "balowych" kreacji, ale tym razem, trochę przekornie, wybrała coś mniej szykownego. Aktorka pojawiła się we wzorzystej mini od Givenchy z transparentnym materiałem sięgającym ziemi. W tak seksownym wydaniu nie widzieliśmy jej dawno.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Charlize wyglądała olśniewająco w sukience, która odsłaniała jej długie i zgrabne nogi. Look, który wyglądał jakby w jego przygotowanie nie włożono żadnego wysiłku, uzupełniła luźno związanym kucykiem i kolczykami - komentuje "Daily Mail".

A jak Wam podoba się aktorka w takiej odsłonie?

Przypomnijmy, jak para prezentowała się w Cannes:

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS