Blake Lively pokazała pierwsze zdjęcie córki. Jest tak urocze, jak się spodziewaliśmy

Aktorka urodziła dziecko na początku stycznia, ale do tej pory mała James była jednym z najbardziej tajemniczych maluchów w show-biznesie. Czas na pierwsze zdjęcie.
Blake Lively pokazała pierwsze zdjęcie córki Jest tak urocze, jak się spodziewaliśmy! Aktorka urodziła dziecko na początku stycznia, ale do tej pory mała James była jednym z najbardziej tajemniczych maluchów w show-biznesie. Czas na pierwsze zdjęcie. Blake Lively i Ryan Reynolds najpierw długo ukrywali imię córki - poznaliśmy je dopiero 1,5 miesiąca po narodzinach dziecka gwiazdorskiej pary. James nie ma na żadnych zdjęciach paparazzi, rodzice nie pokazują jej na Instagramie ani na Facebooku. W końcu przyszedł jednak czas na zmianę. Pierwszą fotografię małej pokazał Ryan Reynolds. Zapasy kciuków nie zawsze są sprawiedliwe. Co ciekawe, moja ręka to ta mała - tak aktor podpisał zdjęcie. Pewnie przeoczylibyśmy fakt, że aktor pochwalił się maleńką dłonią córki, gdyby nie to, że jego zdjęcie udostępniła Lively. W ten sposób mój mąż dołącza do Instagramu - napisała gwiazda. Dwa instagramowe debiuty jednego dnia - to lubimy. Liczymy na więcej zdjęć zarówno Ryana, jak i James.

Blake Lively i Ryan Reynolds najpierw długo ukrywali imię córki - poznaliśmy je dopiero 1.5 miesiąca po narodzinach dziecka gwiazdorskiej pary. James nie ma na żadnych zdjęciach paparazzi, rodzice nie pokazują jej na Instagramie ani na Facebooku. Ale przyszedł czas na zmianę. Pierwszą fotografię małej pokazał Ryan Reynolds:

Zapasy kciuków nie zawsze są sprawiedliwe. Co ciekawe, moja ręka to ta mała - podpisał zdjęcie.

Ryan Reynolds, James Reynolds Instagram.com/vancityreynolds

Pewnie przeoczylibyśmy fakt, że aktor pochwalił się maleńką dłonią córki, gdyby nie fakt, że jego zdjęcie udostępniła Lively.

I w ten sposób mój mąż dołącza do Instagramu - dodała.

Dwa instagramowe debiuty jednego dnia - to lubimy. Liczymy na więcej zdjęć zarówno Ryana, jak i James.

Sama Blake chętnie korzysta z internetu, by kontaktować się z fanami. Ostatnio pokazywała im swoje przymiarki i prosiła o radę, co do ubrań i pasujących do nich butów:

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS