Bronisław Komorowski wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Spotkanie pod hasłem Dudobus Stop". Prezydent potwierdził

Walka Komorowskiego i Dudy o urząd prezydenta jest już na ostatniej prostej. Prezydent będzie gościem w programie Wojewódzkiego.
Bronisław Komorowski wystąpi u Kuby Wojewódzkiego "Spotkanie pod hasłem Dudobus Stop". Prezydent potwierdził Walka Komorowskiego i Dudy o urząd prezydenta jest już na ostatniej prostej. Prezydent będzie gościem w programie Wojewódzkiego. Na profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku ukazała się dość niezwykła wiadomość. Showman ogłosił, że Bronisław Komorowski będzie jego gościem w najbliższym programie. Informację Wojewódzki zilustrował "selfie" z urzędującym prezydentem. WE WTOREK U MNIE PREZYDENT Spotkanie pod hasłem Dudobus Stop! nagrywamy jutro,czyli w piątek. Zapraszam - napisał. Informacja została także potwierdzona na oficjalnym koncie na Facebooku Komorowskiego. We wtorek widzimy się u Kuby - podał sztab prezydenta. Odcinki są nagrywane w piątki, zaś w telewizji można je obejrzeć we wtorki o godz. 22:30. Komorowski nie jest jedynym kandydatem na prezydenta, który gościł w show Wojewódzkiego. Wcześniej w jego programie zasiedli Paweł Kukiz i Janusz Korwin-Mikke. Przypomnijmy też, że w kwietniu Komorowski wystąpił w internetowym show Jakóbiaka "20 m2 Łukasza".

Na profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku ukazała się dość niezwykła wiadomość: showman ogłosił, że Bronisław Komorowski będzie jego gościem w najbliższym programie. Informację Wojewódzki zilustrował "selfie" z urzędującym prezydentem.

WE WTOREK U MNIE PREZYDENT

Spotkanie pod hasłem Dudobus Stop !

nagrywamy jutro/czyli w piątek

zapraszam - napisał.

Kuba Wojewódzki, Bronisław KomorowskiFacebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Informacja została także potwierdzona na oficjalnym koncie na Facebooku Komorowskiego.

We wtorek widzimy się u Kuby.

Wpis Bronisława KomorowskiegoFacebook.com/Bronisław Komorowski

Odcinki są nagrywane w piątki, zaś w telewizji można je obejrzeć we wtorki o godz. 22:30. Komorowski nie jest jedynym kandydatem na prezydenta, który gościł w show Wojewódzkiego. Wcześniej na kanapach w jego programie zasiedli: Paweł Kukiz, a także Janusz Korwin-Mikke. Przypomnijmy też, że w kwietniu Komorowski wystąpił w internetowym show Jakóbiaka "20 m2 Łukasza".

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS