Ola Kwaśniewska na wakacjach. Zdjęcia z Instagramu robią wrażenie. Zwłaszcza te, na których jest "czesana wiatrem"

Ostatnio o córce byłego prezydenta w mediach mówi się niewiele. Szczęśliwa małżonka Kuby Badacha nie bywa na branżowych imprezach, a swój wolny czas przeznaczyła na wycieczkę do upalnego Maroka.
Ola Kwaśniewska na wakacjach Zdjęcia robią wrażenie Ola Kwaśniewska rzadko bywa na salonach. Szczęśliwa małżonka Kuby Badacha nie pojawia się na branżowych imprezach, a swój wolny czas przeznacza m.in. na podróże. Ostatnio córka byłego prezydenta wybrała się z przyjaciółmi do Maroka na oryginalną wycieczkę, śladami wędrówki Daenerys Targaryan - Matki Smoków z "Gry o tron".Odwiedziła m.in. słynne Miasto Wiatrów, czyli Essaouirę (miasteczko portowe w zachodnim Maroku) oraz Marrakesz, gdzie były kręcone kolejne plenery słynnego serialu. Całą wyprawę udokumentowała na swoim Instagramie. Tam także zakomunikowała fanom, jaki jest jej "znak firmowy" - to fryzura "czesana wiatrem".

Ola Kwaśniewska razem z przyjaciółmi wybrała się na oryginalną wycieczkę, śladami wędrówki Daenerys Targaryan - Matki Smoków z "Gry o tron". Odwiedziła m.in. słynne Miasto Wiatrów, czyli Essaouirę (miasteczko portowe w zachodnim Maroku) oraz Marrakesz, gdzie były kręcone kolejne plenery słynnego serialu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Całą wyprawę udokumentowała na swoim Instagramie. Tam także zakomunikowała fanom, jaki jest jej "znak firmowy", czyli fryzura "czesana wiatrem".

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS